logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

2 Sayfalar<12
sekomeko
#21 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 10:16:47(UTC)
sekomeko

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 21.5.2013(UTC)

south yacht club ayakkabılarını zarif görünümlü olması sebebiyle tercih ediyorum ve gömlekleriyle kombin üretimler yaptığı için neyle giyeceğiniz konusunda çok sıkıntı yaşamıyorsunuz ki marcamarca kolay kombin yapılabilmesi sebebiyle genelde hem ayakkabıları hem gömlekleri aynı anda yayınlıyor böylece ayakkabı alırken de gömlek alırken de kombininizi tamamlamış oluyorsunuz.

priest
#22 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 10:43:05(UTC)
priest

Katılan: 28.6.2013(UTC)

marcamarca kombin konusunda çok yardımcı oluyor bana seko arkadaşın da dediklerine katılıyorum özellikle marcamarca'daki south yacht club kampanyası iyi bir örnek olacak ayakkabı ve gömlek modelleri renk yönünden de birbirlerine o kadar uyumlu üretilmişler ki neredeyse başka bir kombin içinize sinmiyor.

hest
#23 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 10:50:48(UTC)
hest

Katılan: 28.6.2013(UTC)

South Yacht Club 14236 Gömlek https://marcamarca.com.t...k-urun-detayi-14236.aspx

2013 KIRMIZI-LACİVERT TOKALI HAKİKİ DERİ https://marcamarca.com.t...i-urun-detayi-87967.aspx

bende böyle bir kombin yaptım arkadaşlar gerçekten gömlekleriyle ayakkabıları kombin için bulunmaz hint kumaşı hem de kafa yormanıza gerek yok marcamarca 'da ki kampanya size çok yardımcı oluyor dolayısıyla zorlanmadan çok kısa sürede alışverişinizi tamamlayabiliyorsunuz marcamarca 'ya bu yönüyle +1

Bu konudaki kullanıcılar
Guest (2)
2 Sayfalar<12
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.