logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

2 Sayfalar<12
ferma
#21 Gönderildi : 10 Haziran 2013 Pazartesi 10:38:58(UTC)
ferma

Sıralama: Member

Gruplar: Registered
Katılan: 11.4.2013(UTC)

blue marine kalite bakımından birçok gömlek markasından iyidir birkere kumaşları çok terletmiyo özellikle de slimfit modelleri çok havalı arkadaşlarında dediği gibi beden konusunu 1 beden fazla düşünürseniz üstünüze direk oturacaktır.

puppets
#22 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 09:50:23(UTC)
puppets

Sıralama: Newbie

Katılan: 21.5.2013(UTC)

ne zamandır blue marine kampanyası bekliyordum marcamarca 'dan nihayet yayınlandı valla ilk blue marine 'i aldığım günden itibaren tekrar almaya niyetlendiğim bir marka çok rahat çok kaliteli bir gömlek blue marine fiyatları da kalitesine göre oldukça uygun bence.

dogo
#23 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 10:41:11(UTC)
dogo

evet arkadaşlar benimde marcamarca 'dan beklediğim bir kampanyaydı blue marine kumaş olarak çok tercih ettiğim bir gömlek markasıdır ama gömleklerin slimfit kesimli olanlarda bedeninizden bir beden gibi büyük sipariş edin ki üzerinize tam otursun.

zinnur
#24 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 10:45:48(UTC)
zinnur

ben marcamarca blue marine kampanyasından kolsuz kot gömlek almıştım yazın kolay giyilen bir parça kalite olarak arkadaşlarımın dediğine katılıyorum kesinlikle uzun zaman yıkama talimatına sadık kalındıkça kullanılabilecek bir marka blue marine eğer marcamarca 'dan sipariş ederseniz çok büyük ihtimal 3 güne kadar da tarafınıza teslim edilir sipariş edecek arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun güle güle kullansınlar.

samsonite
#25 Gönderildi : 19 Haziran 2013 Çarşamba 14:54:17(UTC)
samsonite

blue marine marcamarca 'nın gömlek kampanyalarından en başarılı bulduğum kampanyadır ki dediğimi kumaşına dokunduğunuzda anlarsınız. Kadın modellerinde özellikle eskitilmiş görünümlü gömleklerinden sipariş ediyorum neredeyse her rengi var marcamarca çok başarılı bir şekilde sağlıyor sevkiyatı ve gömleğiniz en geç 2-3 gün içinde elinizde oluyor.

santanaguitar
#26 Gönderildi : 26 Haziran 2013 Çarşamba 12:28:27(UTC)
santanaguitar

Katılan: 24.6.2013(UTC)

blue marine 'nin eskitilmiş modelleri çok hoşuma gider benim marcamarca 'da ki kampanyalarından bütün eskitilmiş modellerin bütün renklerini aldım yavaş yavaş şunu samimiyetle söyleyim aldığım birçok marka gömlekten daha kaliteli çıktı blue marine hem marcamarca blue marine markasında marcamarca isterseniz değişimde yapıyor mesela aldığınız gömlek bedeni tutmadı bu yüzden marcamarca sizi iade etmeye zorlamıyo istediğiniz bir bedenle isterseniz değişimini gerçekleştiriyor değişim olayı bir çok alışveriş sitesinde yok maalesef ama marcamarca hiç sorun etmeden değişim gerçekleştiriyo.

murry
#27 Gönderildi : 27 Haziran 2013 Perşembe 11:55:07(UTC)
murry

Katılan: 24.6.2013(UTC)

blue marine gömleklerinin basic modellerini çok beğeniyorum bikaç renk almıştım marcamarca 'dan bu sefer yeni modeller eklemiş gene bu sefer sarı eskitilmiş bir kumaşlı blue marine tercih ettim sonra sırada kot kumaşlı modeller olacak marcamarca koleksiyona daha iddialılarını eklemezse tabi ama genel de daha güncel gömleklerle kampanyayı desteklediği için istediğiniz modelleri biraz erteleyip bitmesin diye yeni eklenenlerden alabiliyorsunuz zaman zaman.

shark
#28 Gönderildi : 2 Temmuz 2013 Salı 12:31:07(UTC)
shark

Katılan: 28.6.2013(UTC)

blue marine çok kaliteli kumaşlara sahip olmasının yanında nasıl oluyorda yazın sanki üzerinize gömlek giymemişsiniz gibi bir rahatlık veriyor bilemiyorum blue marine diyince benim aklıma gelen ilk şey rahat gömlekler olması.. marcamarca 'dan genelde basic modellerini tercih ediyorum marcamarca 'da 3 gün sonra teslim ediyor.

backvol
#29 Gönderildi : 8 Temmuz 2013 Pazartesi 08:22:17(UTC)
backvol

Katılan: 28.6.2013(UTC)

marcamarca blue marine kampanyasında ki gömlekler özellikle kumaş kalitesi olarak tercih sebebimdir çok rahat olmakla beraber aynı zamanda çekme yapmayan ütüyü iyi tutan bir gömlek markası blue marine hem dikkatimi çekti marcamarca blue marine kampanyasında fiyat indirimi de yaptı normalde marcamarca fiyatları biraz daha yukardaydı şimdi ise rutin yaz indirimini blue marine gömlekler de de uyguladı bence bu fırsattan yararlanın arkadaşlar gömlek tarafınıza ulaştığında ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest
2 Sayfalar<12
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.