logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

2 Sayfalar<12
hidayet
#21 Gönderildi : 10 Haziran 2013 Pazartesi 09:07:11(UTC)
hidayet

Sıralama: Member

Gruplar: Registered
Katılan: 11.4.2013(UTC)

benim iki farklı polarized gözlüğüm var ikisinden de memnunum ama gözlük sonuçta iyi bakarsanız sağa sola fırlatmaz da kutusunda kullanırsanız problemsiz kullanabileceğiniz bir gözlük markası polarized.

balkı
#22 Gönderildi : 11 Haziran 2013 Salı 09:39:27(UTC)
balkı

gözlüğü gözlük gibi kullanırsanız polarized 'i de uzun zaman kullanabilirsiniz dayanıklı gözlüklerdir ki internet fiyatları piyasa fiyatından çok daha uygun marcamarca 'dan da alırsanız 3-4 günde elinizde olur.

salih
#23 Gönderildi : 15 Haziran 2013 Cumartesi 08:38:59(UTC)
salih

Sıralama: Newbie

Katılan: 21.5.2013(UTC)

marcamarca polarized kampanyasında beğendiğim gözlüklerin bir tanesi bile kalmamış arkadaşımda var bende beğendim ama stok açılmasını bekleyecem marcamarca umarım stokları açarda beğendiğim model polarized 'i alırım.

gurme
#24 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 10:23:34(UTC)
gurme

Katılan: 21.5.2013(UTC)

ben iki yıldır polarized güneş gözlüğünü kullanıyorum ama hep kılıfında hep temiz kullandım bu yüzden de hala çiziksiz ve temizdir verdiğim para da altı üstü 44,90 'dı. Bu paraya 2 yıldır kullanabildiğim bir gözlükte bence son derece kalitelidir tavsiye ederim az para ödeyerek marcamarca 'dan alabilirsiniz.

saffet
#25 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 12:56:28(UTC)
saffet

evet polarized güneş gözlükleri kalitesine göre biraz ucuz gerçekten ki düzgün kullanıldığında gördüğünüz gibi yıllarca kullanan arkadaşlarda var zaten polarized 'i sipariş etme sebeplerimden biri de bu.

muhterem
#26 Gönderildi : 19 Haziran 2013 Çarşamba 13:46:42(UTC)
muhterem

arkadaşlar marcamarca polarized fiyatları ucuz. Gözlükçülerde polarized güneş gözlüklerinin piyasada ki fiyatı benim bildiğim sorduğum kadarıyla 69,90'dan başlıyor. Bu yüzden marcamarca 'dan polarized gözlük modeli beğendiyseniz alın hangi model olursa olsun muhakkak karlı bir alışveriş etmiş olursunuz.

slolom
#27 Gönderildi : 26 Haziran 2013 Çarşamba 14:10:06(UTC)
slolom

Katılan: 24.6.2013(UTC)

benim marcamarca 'dan aldığım polarized gözlüğümün senesi doldu herhangi bir sıkıntımda yok gözlükle alakalı fakat, gözlüğü gözlük gibi kullanırsanız polarized gayet kaliteli de bir gözlüktür ben mesela gözlükle işim bittiğinde sağa sola bırakmak yerine kabına koyarım takmadan silerim vs. böyle kullanımda polarized 'i uzun zamanlar kullanabilirsiniz.

amarok
#28 Gönderildi : 28 Haziran 2013 Cuma 08:29:51(UTC)
amarok

Katılan: 24.6.2013(UTC)

ben güneş gözlüğünü sadece araba kullanırken kullanıyorum aslında başka kullanım alanım da pek yok nadir kullanacağımdan çok para vermek istemedim ve ucuz ama kaliteli bir gözlük için araştırma yaparken özellikle kullanıcı yorumlarına dikkat ettiğim için forumdan oldukça faydalandım daha sonra bende marcamarca 'dan polarized güneş gözlüğü almaya karar verdim iyiki de arkadaşları dinleyip almışım çüngü gerçekten güneşi çok başarılı kırıyo ve marcamarca fiyatları gözlükçülerde ki polarized 'den çok çok daha uygun.

det-ay
#29 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 13:21:21(UTC)
det-ay

Katılan: 28.6.2013(UTC)

benim 2 tane polarized gözlüğüm var biri polis tarzı biri de spor kırmızı çerçeveli ikisini de severek kullanıyorum spor olanı marcamarca 'dan alalı henüz 2-3 ay kadar oldu ama polis tarzda olanı geçen sene almıştım işim bittiğinde kabına koydum camına dikkat ettim düzenli olarak temizledim bu yüzden hala ilk günkü kadar yeni bakarsanız bağ bakmazsanız dağ olur misali.

ahmetb
#30 Gönderildi : 3 Temmuz 2013 Çarşamba 13:22:21(UTC)
ahmetb

özellikle polarized araba kullanırken çok işimi görüyo ne çok karanlık ne çok açık cam kalitesini o kadar iyi ayarlamışlar ki kesinlikle rahatsız olmuyorsunuz marcamarca fiyatları oldukça uygun polarized gözlük için.

tınılı
#31 Gönderildi : 4 Temmuz 2013 Perşembe 08:44:36(UTC)
tınılı

marcamarca polarized kampanyası yeni sezon gözlükleri çok iyi hemen bir tane sipariş ettim marcamarca 'dan özellikle araba kullanırken çok iyi olduğunu uyku getirmediğini vs. öğrendim kırmızı çerçeveli modeli tercih ettim bekliyorum.

pass
#32 Gönderildi : 8 Temmuz 2013 Pazartesi 12:12:33(UTC)
pass

Katılan: 8.7.2013(UTC)

ben marcamarca 'dan polarized gözlüğü geçen sene almıştım hala da taş gibi kullanıyorum az önce de kırmızı spor bir modelini tercih ettim marcamarca zaten polarized'i 3 gün gibi bir sürede gönderiyo size de polarized gözlüklerini tavsiye ederim güneşi kırma özelliği çok güçlü.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest (2)
2 Sayfalar<12
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.