logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

2 Sayfalar<12
oje
#21 Gönderildi : 20 Mayıs 2013 Pazartesi 09:51:49(UTC)
oje

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 2.4.2013(UTC)

benim siparişim 3 gün içerisinde geldi. festivallia aşmış teslimatı.

coolman
#22 Gönderildi : 20 Mayıs 2013 Pazartesi 10:07:45(UTC)
coolman

anladığım kadarıyla festivallia teslimat sürelerini 3-4 günü geçirmiyor büyük bir aksilik olmazsa.

tekin
#23 Gönderildi : 20 Mayıs 2013 Pazartesi 10:36:32(UTC)
tekin

öyleymiş ama sanırım bu hızda bikaç site var, yeni geliştirdikleri bir sistem sanırım festivallia'nın.

zübeyir
#24 Gönderildi : 20 Mayıs 2013 Pazartesi 14:59:47(UTC)
zübeyir

Katılan: 11.4.2013(UTC)

herkesin ürünleri yavaş yavaş geldiğine göre artık insanların kafasında festivallia ile ilgili pek bir soru işareti kalmadı.

abay
#25 Gönderildi : 20 Mayıs 2013 Pazartesi 16:28:13(UTC)
abay

bana facebook hesabından kazandığım saati gönderdi festivallia neon renkte quartz saat :)

oral
#26 Gönderildi : 21 Mayıs 2013 Salı 15:33:27(UTC)
oral

hediye teslimatları da mı aynı gün aralıklarında sürüyo acaba ? merak ettim nedense :)

doroleyn
#27 Gönderildi : 22 Mayıs 2013 Çarşamba 10:16:48(UTC)
doroleyn

Katılan: 21.5.2013(UTC)

hediye kazanamadığımdan bilemeyeceğim ama normal siperişler de teslimat 3-5 gün arası.

ümit
#28 Gönderildi : 10 Haziran 2013 Pazartesi 08:14:33(UTC)
ümit

festivallia verdiği hediyelerde de normal siparişlerinizde de teslimat sürelerini max. 5 günü geçirmiyor arkadaşlar zaten festivallia bu konuda adını bayaa duyurmuş bir site ki verdiği hediyeler de kuru gürültü değil t-shirt, ayakkabı, saat gibi kullanışlı parçalar.

ılgaz
#29 Gönderildi : 10 Haziran 2013 Pazartesi 10:22:47(UTC)
ılgaz

Sıralama: Member

festivallia artık kendini son derece ıspatlamış bir site oldu. Gönderim hızı ve kapıda ödeme de en büyük silahları. Zaten belli başlı yeniliklerle büyük gazete haberleriyle falan bayaa ses getirdi hizmetindeki kaliteyle de güven kazanarak konuşulan bir site haline geldi festivallia.

deren
#30 Gönderildi : 10 Haziran 2013 Pazartesi 11:48:12(UTC)
deren

evet çok kısa sürede festivallia 'yı herkes bilir oldu ki bunda sosyal medya 'nın büyük payı var heryerde de teslimattaki hızlarından bahsediliyor yaptığım alışverişin teslimatı 3 günde gerçekleşti artık bende güveniyorum festivallia 'ya.

kalender
#31 Gönderildi : 11 Haziran 2013 Salı 08:33:19(UTC)
kalender

dürüst ve hızlı çalışan her sitenin hakkını veriyor insanlar bi şekilde festivallia 'da bunlardan biri hem hızlı hem cömert hem dürüst böyle olunca da başarı ve prestij de peşinden geliyor. Festivallia bunca aydır kimseyi mağdur etmemiş hiçbir yerde de festivallia hakkında şikayet okumuyorum böyle oldukça da tercih edilir bir site olmaya devam eder festivallia.

çağrı
#32 Gönderildi : 14 Haziran 2013 Cuma 09:40:21(UTC)
çağrı

bir sitenin geleceğini büyük ölçüde müşterileri belirler ki festivallia müşterileri için ciddi hediyeler dağıtan müşteri siparişlerini 2-3 gün gibi sürelerde teslim eden ayrıca kapıda ödeme ile ödeme kabul eden bir site bu durumda müşterileri de festivallia 'yı tercih ederek daha popüler bir site olması yolunda festivallia 'dan alışveriş ediyolar.

hidayet
#33 Gönderildi : 14 Haziran 2013 Cuma 12:50:34(UTC)
hidayet

teslimat olsun sorunsuz ürün olsun doğru teslimat olsun hepsi festivallia 'da böyle olunca da festivallia 'yı tercih etmemek gibi bi durum söz konusu olmuyor. Festivallia 'dan ilk alışverişim açıldığı günden bikaç gün sonraydı ilk teslimatında bile doğru ürünü kısa sürede teslim etti zaten bu yüzden devamlı olarak festivallia 'yı tercih ediyorum.

çağdaş
#34 Gönderildi : 15 Haziran 2013 Cumartesi 10:28:32(UTC)
çağdaş

Katılan: 21.5.2013(UTC)

festivallia bazı kampanyalarda aynı gün kargolama da yapıyo arkadaşlar kendinizi 3 gün diye şartlamayın mesela ben elite wacht kampanyasından armani saat sipariş ettim hemen ertesi gün geldi saat siparişim yani festivallia bu tarz sürprizleri de seviyo sizde siparişlerinizi erken bekleyebilirsiniz.

kaya
#35 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 12:43:54(UTC)
kaya

aynen elite watch aynı gün kargolanıyo ama beğendiğim saat modeli tükenmiş maalesef hergün kontrol etememe rağmen festivallia stok eklemedi maalesef :( taksitle yavaş yavaş alacaktım artık bir daha ki kampanyaya.

oylum
#36 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 13:06:26(UTC)
oylum

arkadaşlar artık bu teslimat sürelerini festivallia 3 güne kadar indirdi bi aksilik çıkmadıkça yani aynı gün vermese bile sizi diğer siteler gibi 10-15 gün bekletmiyo artık insanlar festivallia hızına alışıp bir zaman sonra şaşırmamaya başlayacakalar.

kaya
#37 Gönderildi : 19 Haziran 2013 Çarşamba 13:42:18(UTC)
kaya

benim festivallia siparişim 4 günde geldi bu da benim için geçerli bir süre ki aklımda verdiğim süre genelde 10 gün olur ama festivallia şimdiye kadar alışveriş ettiğim en hızlı site çıktı gerçekten zaten hız ve kalite sınavlarından geçtiği zaman bir site memnun ettiği müşteri bir daha o siteyi bırakmıyor. Mesela festivallia hızıyla beni cezbettiği için öncelikli ziyaret edeceğim siteler arasındadır.

croco
#38 Gönderildi : 29 Haziran 2013 Cumartesi 10:52:31(UTC)
croco

Katılan: 28.6.2013(UTC)

daha dün festivallia elite watch kampanyasından seiko saat sipariş ettim bu sabah ilk kapıyı kargo firmasına açtım :) aynı gün kargo da bu kadar mı olur çok şaşırttı beni festivallia ve şu hızı sonucu kesinlikle favori alışveriş sitelerim listesine ilk sıradan girdi sabah ilk bakacağım site kesinlikle festivallia.

hest
#39 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 14:38:01(UTC)
hest

Katılan: 28.6.2013(UTC)

elite watch kampanyasının banner 'ın da aynı gün kargo yazıyo ben normal bir kampanyadan 59,90 'a new balance sipariş ettim 2 gün evvel ve bu öğlen itibariyle festivallia tarafından teslimat gerçekleşti şok oldum kaldım yorumları çokça okudum teslimatla ilgili ama tecrübe edince daha bir değişik oldu resmen 2 günde geldi ayakkabım.

freeman
#40 Gönderildi : 8 Temmuz 2013 Pazartesi 13:42:02(UTC)
freeman

Katılan: 8.7.2013(UTC)

festivallia diğer sitelere göre fazla fazla hızlı 3 alışverişim oldu şimdiye kadar 2 siparişim 2 günde son siparişim de 4 gün içerisinde teslim edildi festivallia tarafından hem de kapıda ödeme ile bu nedenle festivallia 'yı tercih edeceğim bir alışveriş sitesinden ne bekliyorsam festivallia beklentilerime olumlu cevaplar vererek kendisini kafamda favori site haline soktu.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest
2 Sayfalar<12
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.