logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

3 Sayfalar<123
kılder
#41 Gönderildi : 26 Haziran 2013 Çarşamba 13:01:03(UTC)
kılder

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 24.6.2013(UTC)

marcamarca 'da polo yaka ince kumaştan üretilmiş free bull 'lar var bu t-shirtler acayip kullanışlı geliyor bana hem kot hem kumaşla giyebilir şortla kombinleyebilirsiniz kullanım alanı çok geniş olmasına rağmen marcamarca fiyatları sadece 19,90 tl. şimdi bir de anı kampanyaya marcamarca V yaka modeller eklemiş aynı fiyattan kumaş olarak çok rahat olduklarını bilirsiniz özellikle yaz aylarında terletmeyen kumaşlar tercih etmek lazım geldiğinden free bull bu konu da çok yardımcı bir marka.

sanko
#42 Gönderildi : 28 Haziran 2013 Cuma 11:39:12(UTC)
sanko

marcamarca 'da free bull t-shirt kampanyasına ne zaman göz atsam muhakkak yeni sürpriz modeller eklenmiş oluyo her seferinde alamıyorum belki ama marcamarca stok güncellemelerini de sık sık yaptığı için tükenecek gibi bir kaygım olmuyor hiçbir zaman.

murry
#43 Gönderildi : 28 Haziran 2013 Cuma 13:42:00(UTC)
murry

bu sefer V yakaların dışında uzun düğmeli modeller eklemiş marcamarca free bull t-shirt kampanyasına valla ben bu markayı oldukça tutuyorum kumaşlarında ki yumuşaklık ve hafiflik sebebiyle çok çok rahat t-shirtlerdir almanızı öneririm marcamarca 3-4 günde teslim eder.

kat-el
#44 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 12:09:08(UTC)
kat-el

Katılan: 28.6.2013(UTC)

ve bgn itibariyle marcamarca 'yı açtım uzun düğmelerin dışında da yeni renkler ve yeni model t-shirtler eklemiş marcamarca üstelik hep 19,90 bütçeyi zorlamadan böyle güzel t-shirt sahibi olmak kendi açımdan bir lüks hem kapıda ödemeyle sipariş ettiğimden nakitim oldukça ve alışveriş edeceksem dooru marcamarca 'ya :)

shark
#45 Gönderildi : 2 Temmuz 2013 Salı 12:37:18(UTC)
shark

marcamarca hergün yeni model ekleyince free bull kampanyasına hep keşke dün almasaydım bugün bunu alırdım dedirtiyo bana biraz gerginlik veren bi durum ama marcamarca yayınladığı ürünü kaldırmak yerine stok eklediği için içim rahat.

trig
#46 Gönderildi : 3 Temmuz 2013 Çarşamba 13:50:59(UTC)
trig

marcamarca free bull kampanyası çok kaliteli bir kampanya ve bu kampanyanın en sevdiğim yönü marcamarca stoğu biten bir ürün olduğunda ürünü tükendi olarak bekletmek ya da ürünü tamamen kaldırmak yerine stok eklemesi yapıyor bu da almak istediğiniz ürün tükendiğinde içinizde kalmasını engelliyor böylece almak istediğiniz free bull t-shirt 'i almış oluyorsunuz.. eğer sizde beğendiğiniz bir ürünü tükendi olarak görürseniz rutin aralıklarla marcamarca 'yı takip edin stok eklendiğinde siparişinizi verebilirsiniz.

genelord
#47 Gönderildi : 8 Temmuz 2013 Pazartesi 14:45:06(UTC)
genelord

Katılan: 8.7.2013(UTC)

marcamarca haftasonu yeni ürünleri ekledi free bull t-shirt kampanyasına gene aynı fiyatlardan her yeni eklenen üründe iddiasını artırıyor bence hele ki marcamarca bu fiyatlarda sabit kalırsa bütçem dahilinde alacağım birsürü freebull modeli daha var sıraya koyduğum hem siparişimin hasretini de çekmiyorum 3 bilemediniz 4 gün içinde marcamarca teslimatı gerçekleitiriyo.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest
3 Sayfalar<123
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.