logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

4 Sayfalar«<234
osmann
#61 Gönderildi : 28 Haziran 2013 Cuma 12:22:01(UTC)
osmann

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 24.6.2013(UTC)

marcamarca facebook hesabından onlarca ayakkabı hediye ettiğinde farkına varmıştım bu ayakkabıların hediye alamamış olsamda kot kumaşlı bir modelini sipariş ettim marcamarca'dan pantolonla da şortla da çok rahat kombinlenebilen bir model fiyatlarda fena değil şimdiye kadar marcamarca haricinde 44,90 'a hiç ayakkabım olmadı aldığım en ucuz ama en havalı ayakkabı polo ayakkabı oldu gerçekten marcamarca 'da sağolsun stoksuz bırakmıyor kampanyayı.

destiner
#62 Gönderildi : 28 Haziran 2013 Cuma 13:14:05(UTC)
destiner

Katılan: 24.6.2013(UTC)

ben polo ayakkabılarda en çok fileli modelleri beğendim o da tatile gideceğim için olabilir hem gece çıktığımda hem de plajda çok rahat giyebileceğimi çokta şık olacağını düşünüyorum fiyat konusunda marcamarca zaten çok pahalı ürünler satmıyor ve teslimatı hızlı bildiğiniz gibi mesela benim tatile çıkmama 5 gün var ama marcamarca siparişimi 3 gün içerisinde getireceğinden de eminim marcamarca tecrübem olmasa buna cesaret edemezdim ama şimdiye kadar da marcamarca teslimat süreleri 3 günü aşmadı.

tınılı
#63 Gönderildi : 29 Haziran 2013 Cumartesi 09:45:46(UTC)
tınılı

Katılan: 28.6.2013(UTC)

marcamarca 'da ki polo ayakkabılarda kot kumaşlı modellerden sipariş ettim bende 1 adet daha önce de kot kumaşlı ayakkabı kullanıyodum pantolonla da şortla da çok kolay kobinlenebiliyo ve çok şık oluyo gerçekten. marcamarca kot kumaşlı modelleri de çoğalttı ama benim marcamarca 'da ki sipariş ettiğim model FBP-NBN 6010 DENİM TABA

golf
#64 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 12:11:29(UTC)
golf

Katılan: 28.6.2013(UTC)

polo ayakkabıların kot modelleri baya çeşitlendi marcamarca 'da ki şort ve kot pantolonlarla çok hoş kombinler çıkarabiliyorsunuz bende bi sipariş verdim marcamarca 'dan size de tavsiye ediyorum çok kullanışlı ayakkabılardır polo ayakkabılar.

ok70
#65 Gönderildi : 9 Temmuz 2013 Salı 08:47:16(UTC)
ok70

Katılan: 8.7.2013(UTC)

valla her tarzdan istediğiniz bir model beğeniyorsunuz polo ayakkabılarda ben kot kumaşlı bir ayakkabı modelini beğendim şortla yakışacağını düşünüyorum bir de tatil için delikli polo ayakkabıları sipariş ettim marcamarca 'dan hem akşam gezmelerinde giyilir hem plajda gayet kullanışlı bir model size de tavsiye ederim arkadaşlar marcamarca garantisiyle istediğinizi alabilirsiniz.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest
4 Sayfalar«<234
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.