logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

4 Sayfalar«<234
animal
#61 Gönderildi : 4 Temmuz 2013 Perşembe 15:04:45(UTC)
animal

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 28.6.2013(UTC)

ben marcamarca sayfasından direkt olarak 2 numaralı vermonth saati beğendiğimi yazdım marcamarca bu tarz kullanışlı hediyeleri çok sık hediye ediyor arkadaşlar tamamen müşteri memnuniyeti üzerine çalışan bir site daha önce gene vermonth saat, polo t-shirt, komik t-shirt, alie boyu havuz, polo ayakkabı gibi gündelik hayatımızda da uzun süreler kullanabileceğimiz ürünleri hediye ediyo bunu başka hiçbir sitede görmediğimi net bir şekilde söyleyebilirim marcamarca mantıklı bir şekilde eğer hediye edeceksek insanların kullanacağı hediyeler olsun diyor peki diğer siteler n'apıyor aynen şöyle 75 tl. üzeri alışverişleriniz de 20 tl. indirim bizden :) gerçekten komikler yaa..

golf
#62 Gönderildi : 8 Temmuz 2013 Pazartesi 08:06:56(UTC)
golf

Katılan: 28.6.2013(UTC)

marcamarca bugün gene bazı vermonth saatlere stok güncellemesi yaptı arkadaşlar ama 2 gündür de devamlı olarak marcamarca 'yı takip ettim çünkü biliyorum aslında marcamarca 'nın sık sık stok güncellemesi yaptığını bu yüzden de içim rahattı aslında marcamarca stoğu eklediği gibi de aklımdaki vermonth saat siparişimi tamamladım.

tokdemir
#63 Gönderildi : 8 Temmuz 2013 Pazartesi 12:19:40(UTC)
tokdemir

Katılan: 8.7.2013(UTC)

sanırım ben vermonth saatlerden vazgeçemeyeceğim ne zaman marcamarca 'ya girsem ilk aklıma gelen şey acaba vermonth kampanyası açık mı oluyo :) eğer açıksa bütçem dahilinde muhakkak bir vermonth sipariş ediyorum marcamarca 'dan benim gibi saat delisiyseniz vermonth saatlerinden beğeneceğiniz birçok model olacağına eminim.

alexarank
#64 Gönderildi : 9 Temmuz 2013 Salı 08:36:16(UTC)
alexarank

marcamarca vermonth saat kampanyası çok kaliteli fakat çok fazla model var bu yüzden karar vermek zor oluyo maalesef bir anda beğendiğiniz bütün saatleri de alamıyosunuz marcamarca 'dan mecburen sırayla bütçem yettikçe alacam bikaç vermonth saat.

tnt
#65 Gönderildi : 9 Temmuz 2013 Salı 09:27:12(UTC)
tnt

ben vermonth modellerinden vazgeçemeyeceğime kanaat getirdim artık marcamarca 'yı ne zaman ziyaret etsem aklım hemen vermonth kampanyasına gidiyor ve hasta olduğumdan gene kendimi tutamayıp kesin bir vermonth sipariş ediyorum marcamarca 'dan...

Bu konudaki kullanıcılar
Guest
4 Sayfalar«<234
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.