logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

2 Sayfalar<12
alp
#21 Gönderildi : 9 Mayıs 2013 Perşembe 16:10:16(UTC)
alp

Sıralama: Member

Gruplar: Registered
Katılan: 3.4.2013(UTC)

valla yorumlara bakarak karar vermiştim galaksi almaya daha sonra marcamarca 'dan sipariş ettim dün geldi çok şükür dediğiniz kadar rahatmış kumaşı terletmiyo benim için en önemlisi bu sağolun yorumlar için.

arslan
#22 Gönderildi : 20 Mayıs 2013 Pazartesi 10:20:13(UTC)
arslan

Sıralama: Newbie

Katılan: 2.4.2013(UTC)

ben galaksinin modellerini beğeniyorum blue marine'nin ise kalitesini.

dogo
#23 Gönderildi : 13 Haziran 2013 Perşembe 10:38:13(UTC)
dogo

Katılan: 21.5.2013(UTC)

galaksi gömleklerinde her tarzda ürün çeşidine ulaşabilirsiniz her tarzı düşünerek üretim yapmışlar ama bü yüzden marcamarca 'dan bikaç galaksi gömlek sipariş ettim kalitesi konusunda arkadaşıma güveniyorum. Kendisi de marcamarca 'dan almıştı hem siteye hem gömleklere güveniyorum.

kalender
#24 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 13:10:53(UTC)
kalender

Sıralama: Member

Katılan: 11.4.2013(UTC)

ben bu galaksi gömleklerinin osmanbey mağazasında 49,90'a satıldığını gördüm marcamarca 'ya baktığımda yarı fiyatına galaksi gömlekler, marcamarca bu gömlekleri nerdeyse toptan fiyatına satıyor eğer alma fikriniz varsa önce marcamarca 'ya bakın derim ben.

master
#25 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 17:33:31(UTC)
master

Katılan: 21.5.2013(UTC)

özellikle yurtdışı piyasasına çok gönderiliyor galaksi gömlekleri zaten iç piyasayla marcamarca tanıştırdı galaksi markasını şimdiki yurtiçi bilinirliğini marcamarca 'ya borçludur galaksi gömlekleri ve piyasa değerinin altında bir fiyatla pazarlıyor bu marka bilinirliği için bir strateji sanırım çünkü, toptan fiyatından daha ucuz birçok modelde.

erinç
#26 Gönderildi : 19 Haziran 2013 Çarşamba 13:26:39(UTC)
erinç

Katılan: 11.4.2013(UTC)

aynen galaksi gömlekleri en çok rusya 'ya ihrac ediliyor diye biliyorum yurtiçi piyasasında dediğiniz gibi marcamarca pazarlamasını yapıyo yani galaksi markasının yurtiçi bilinirliği sadece marcamarca vesilesiyledir ve tanıtım fiyatıyla pazarlıyolar normal şartlarda dediğiniz gibi toptan fiyatlarından bile daha ucuz olan modeller var şuan ki marcamarca aktif kampanyasında girip gözatabilirsiniz.

calcelor
#27 Gönderildi : 28 Haziran 2013 Cuma 08:51:04(UTC)
calcelor

Katılan: 24.6.2013(UTC)

galaksi gömlekleri iç piyasaya marcamarca tanıttı arkadaşlar yoksa galaksi gömlekleri sadece dış piyasaya ihraç edilen aslında dışarıda da oldukça prestijli bir markadır ben osmanbey 'de ortadoğu piyasasına oldukça fazla galaksi ihraç edildiğini biliyorum marcamarca 'da bunu farkederek markanın Türkiye'deki bütün satış haklarını almış ve şuan galaksi bilinirliği marcamarca vesilesiyledir.

animal
#28 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 11:41:41(UTC)
animal

Katılan: 28.6.2013(UTC)

ben marcamarca 'dan bir blue marine gömlek aldıysam bir sonraki siparişimi kesin galaksi 'den yana kullanıyorum şimdiye kadar bu iki gömlek markası kadar rahat kullanımlı gömleklerim olmadı marcamarca 'da ilk olarak modelini beğenip daha sonra siparişim elime ulaştığında kalitesi hakkında bilgi sahibi olduğumdan beri marcamarca 'dan bu iki gömlek markasını tercih ettim hep.

wow
#29 Gönderildi : 2 Temmuz 2013 Salı 13:34:30(UTC)
wow

galaksi dış ticaret anlamında yurtdışıyla çalışan çok çok kaliteli bir gömlek markasıdır arkadaşlar iç piyasaya marcamarca ile girerek 3 yıldır da iç piyasa çalışmaları yapıyor marka itibar yönetimini de marcamarca üstlenerek neredeyse toptan fiyatına da müşterilerinin beğenisine sunuyor almak isteyen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim galaksi gömleklerini.

glas
#30 Gönderildi : 3 Temmuz 2013 Çarşamba 13:32:44(UTC)
glas

galaksi gömlek üretiminin şimdiye kadar sadece % 10 'unu iç piyasaya o da çok seçkin mağazalara veriyordu sadece şimdi dediğiniz gibi marcamarca iç piyasa satışlarını ele aldığından beri artık galaksinin yurtdışında ne kadar prestijli bir marka olduğunu öğrendi herkes ki marcamarca fiyatlarının tanıtım fiyatları olduğunu düşünüyorum bence ileri de daha çok paralara satılır galaksi gömlekler.

bugra
#31 Gönderildi : 9 Temmuz 2013 Salı 10:38:24(UTC)
bugra

Katılan: 8.7.2013(UTC)

galaksi gömlekler iyidir arkadaşlar kumaşları çok rahat ve kalitelidir aynı zamanda sağlıklıdır polyester gibi emmez sizi galaksi gömlekler üstelik marcamarca galaksi gömlekleri hiçbir yerde göremeyeceğiniz fiyatlara satıyor.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest (3)
2 Sayfalar<12
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.