logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

2 Sayfalar<12
gizem
#21 Gönderildi : 15 Haziran 2013 Cumartesi 08:35:17(UTC)
gizem

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 21.5.2013(UTC)

abim için geçenlerde marcamarca 'dan almıştım oxford ayakkabıyı çok beğendiğini söyledi ve sonradan öğrendim ki oxford ayakkabılar el yapımıymış el yapımı bi ayakkabıyı marcamarca fiyatlarıyla almak kendi açımdan çok karlı bir alışveriş oldu. Bu arada ayakkabı taban olarakta çok kaliteli arkadaşlar model beğenen varsa düşünmeden alabilir.

cüneyt
#22 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 09:57:11(UTC)
cüneyt

oxford ayakkabıları kalitelidir arkadaşlar tabanıyla olsun deri kalitesiyle olsun son derece kaliteli ve kullanışlı ayakkabılardır gizemin de dediği gibi el yapımı olması dayanıklı olmasının sebeplerinden marcamarca 'da şuan yayında bir oxford ayakkabı kampanyası var merak eden arkadaşlar bakabilirler.

https://marcamarca.com.t...marka-970-tum-liste.aspx

destiny
#23 Gönderildi : 19 Haziran 2013 Çarşamba 14:44:57(UTC)
destiny

bu oxford marka ayakkabı modellerinden ölene kadar vazgeçemeyeceğim sanırım küçüklüğümden beri okulda olsun dışarda olsun oxford modellerinden hep vardı marcamarca 'da görünce hem el yapımı olması hem de renk seçenekleri çok hoşuma gittiği için hemen sipariş ettim araştırmalarıma göre de özellikle taban konusunda çok iddialı olan oxford markası tercih etme sebeplerimin hepsine cevap verdiği için sanırım en başarılı ayakkabım olacak.

hidayet
#24 Gönderildi : 21 Haziran 2013 Cuma 14:54:21(UTC)
hidayet

Sıralama: Member

Katılan: 11.4.2013(UTC)

ben oxford ayakkabılarını el yapımı olduğu için tercih ediyorum bir de taban kalitesi yönünden çok başarılı üretilmiş ayakkabılardır sadece marcamarca fiyatlarını biliyorum özelliklerine göre de uygun fiyatlı olduğu için şuana kadar 3 çift oxford ayakkabım oldu gerçekten düzgün kullanımda çok çok dayanıklı ayakkabılar ve eğer tercih ederseniz kışın bile su almadan kullanabilirsiniz o kadar dayanıklı ayakkabılardır.

pelin
#25 Gönderildi : 21 Haziran 2013 Cuma 15:58:09(UTC)
pelin

Sıralama: Member

Katılan: 3.4.2013(UTC)

aynen öyle bende oxford ayakkabı reklamlarını 4 mevsim oxford sloganıyla görmüştüm zaten marcamarca reklamıydı demek ki güvenilen bir marka ki reklam için para harcıyor marcamarca benim arkadaş kadar olmasa da bir çift oxford'um var geçen seneden uzun zamanda kullanabileceğimi düşünüyorum.

cüneyt
#26 Gönderildi : 24 Haziran 2013 Pazartesi 08:33:15(UTC)
cüneyt

oxford marka ayakkabıları internet ortamında en başarılı pazarlayan site marcamarca başka yerlerde de görüyorum ama kesinlikle fiyat karşılaştırması yapın oxford ayakkabılar her zaman marcamarca 'da daha ucuz fiyatlı bu yüzden oxford alırken ilk önce marcamarca fiyatlarına bir gözatın daha ekonomik bir alışveriş yapmış olursunuz.

doroleyn
#27 Gönderildi : 24 Haziran 2013 Pazartesi 09:12:11(UTC)
doroleyn

bende marcamarca 'dan oxford sipariş ettim en beğendiğim özelliği ise taban kalitesi ve bunun yanında oxford ayakkabılarının el yapımı olması, el yapımı ayakkabılar her zaman daha dayanıklıdır ki marcamarca garantisi altında satıldığından herhangi bir sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum.

effes
#28 Gönderildi : 25 Haziran 2013 Salı 10:32:31(UTC)
effes

Katılan: 24.6.2013(UTC)

marcamarca 'da ki oxford 'lar el yapımı arkadaşlar taban kalitesi o kadar iyi ki genelde 4 mevsim sapasağlam giyilebildiği de vurgulanır ben oxford ayakkabılarını geçen sene kullanmaya başladım bu sene de gene marcamarca 'dan bu sefer süet bir modelini sipariş ettim beğendiğiniz modeli sipariş vermenizi öneririm eğer ki numara da falan bi sıkıntı olursa da marcamarca iade yerine isterseniz değişim de yapıyor.

sond
#29 Gönderildi : 26 Haziran 2013 Çarşamba 12:19:40(UTC)
sond

bende oxford ayakkabılarını önce el yapımı oldukları için sonra el yapımı olmasına rağmen uygun fiyatlı olmasından dolayı tercih ediyorum zaten model gereği hiçbir zaman eskimeyen modası geçmeyen bir model bu yüzden her zaman giyebiliyorum oxford ayakkabılarını.

sondurak
#30 Gönderildi : 28 Haziran 2013 Cuma 10:38:42(UTC)
sondurak

ben renk seçeneklerini çok beğeniyorum süet modellerde özellikle çok canlı seçenekler mevcut el yapımı taban kalitesi derken oxford ayakkabılarını tercih etmek için aslında geçerli birçok sebep var zaten biliyorsunuz marcamarca oxford ayakkabılar da değişim vs.de yapıyor teslimatta ise şöyle söyleyim oxford ayakkabınızın size marcamarca tarafından teslim edilme süresi 3-4 gün aralığında yani uzun süre beklemeyeceksiniz merak etmeyin.

wardog
#31 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 12:42:31(UTC)
wardog

Katılan: 28.6.2013(UTC)

oxford el yapımı ayakkabılar üretiyo arkadaşlar özellikle taban kalitesiyle meşhurdur oxford ayakkabıları marcamarca çok başarılı ve çok özletmeden yayınlar oxford kampanyasını hem çok satmasa bu kadar da yayınlanacağını zannetmiyorum.

shark
#32 Gönderildi : 4 Temmuz 2013 Perşembe 12:41:50(UTC)
shark

Katılan: 28.6.2013(UTC)

oxford ayakkabıları birçok tarzda üretim yaptığı için tercih ediyorum birçok ayakkabısı kombinleme yönünden de oldukça rahat ve marcamaca stokları çok hızlı revize ettiğinden pek tükendi derdiniz de olmuyor ve takip ettim en ucuz sadece marcamarca 'da yayınlanıyo oxford ayakkabılar piyasa da çok daha pahalı zaten oxford 'lar onu hiç söylemiyorum ama pozitif canlı ayakkabı renkleri de tercih etme sebebidir.

bigboy
#33 Gönderildi : 8 Temmuz 2013 Pazartesi 14:51:43(UTC)
bigboy

Katılan: 8.7.2013(UTC)

perakende piyasasında çok güvenilen bir marka oxford ayakkabılar sağlamlığı sayesinde fakat bazı ayakkabı marketlerde çok pahalı etiketlere sahip aynı zamanda gene en uygun fiyatları olabileceği kadar marcamarca indirmiş bir kez daha takdir ettim marcamarca 'yı.

freeman
#34 Gönderildi : 9 Temmuz 2013 Salı 09:40:27(UTC)
freeman

bütün modeller el yapımı fakat, el yapımı olmasından dolayı piyasa da biraz pahalı oxford ayakkabılar marcamarca daha uygun fiyatlı satıyor aslında marcamarca 'dan almak daha mantıklı sonuçta marcamarca da % 100 orijinal ürün garantisiyle satış yapıyor.

bigboy
#35 Gönderildi : 9 Temmuz 2013 Salı 10:47:31(UTC)
bigboy

ben flo ayakkabı markette oxford ayakkabılara gözattığımda 159,90 'dan aşağıya bir modelini görmedim stand görevlisi de bana el yapımı taban özellikleri vs. derken anlattı ayakkabıyı alamadım tabi :) eve gelip araştırdığımda karşıma marcamarca çıktı ki iyiki çıkmış hem çok uygun fiyata bir oxford ayakkabı siparişi oluşturdum hem de kapıda ödeme ile.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest (2)
2 Sayfalar<12
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.