logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

4 Sayfalar«<234
comrid
#61 Gönderildi : 4 Temmuz 2013 Perşembe 13:04:04(UTC)
comrid

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 28.6.2013(UTC)

arkadaşlaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr marcamarca gene vermonth saat veriyor marcamarca facebook hesabından ve hediyeyi kazanmak için hoşunuza giden saate oy vermeniz yeterli :) geçen günlerde 100 kişiye verdi marcamarca vermonth saatleri ama bu sefer herhangi bir sınır koymamış kesinlikle oy kullanın derim ben vermonth saati hiç anlatmıyorum zaten forumdan bilgilenebilirsiniz saf çelikten üretiliyor vermonth saatler dolayısıyla çok kaliteliler.

kjusay
#62 Gönderildi : 4 Temmuz 2013 Perşembe 14:31:27(UTC)
kjusay

valla ben 2 numaralı vermonth saati beğendim marcamarca facebook vermonth yarışmasında marcamarca sanırım belli bir saate kadar oy veren herkese gönderecek vermonth saati çünkü yarışma görselinde herhangi bir kişi sayısı belirtmemişler.

wardog
#63 Gönderildi : 4 Temmuz 2013 Perşembe 14:42:57(UTC)
wardog

bende 2 numaralı vermonth saati beğendim açıkcası sade ve zarif bir model marcamarca geçenlerde de bir vermonth yarışması yapmıştı 100 kişiye de hediye olarak göndermişti fakat şimdiki çok daha geniş bir kitleye hitap ediyor sanırım çünkü arkadaşlarda belirtmişler marcamarca facebook hesabındaki vermonth görselinde herhangi bir kişi sınırlamasına gitmemişler sanırım herkese bir vermonth gönderecek marcamarca...

cloup
#64 Gönderildi : 24 Temmuz 2013 Çarşamba 08:36:10(UTC)
cloup

hobaaa arkadaşlar marcamarca facebook hesabından marcamarca için güzel bir slogan bulana vogard saat hediye ediyo hem de marcamarca vogard kampanyasına gözatın vereceği saat çok iyi hem de çok pahalı marcamarca gene bonkör gene bonkör :)

Bu konudaki kullanıcılar
Guest (8)
4 Sayfalar«<234
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.