logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

Admin
#1 Gönderildi : 21 Nisan 2014 Pazartesi 11:56:06(UTC)
Admin

Sıralama: Administration

Gruplar: Administrators
Katılan: 23.02.2013(UTC)

2 Mesajına Toplam 2 Kere Teşekkür Edildi.

Danger jacket iletişim, Danger jacket kullanıcı yorumları, Danger jacket müşteri hattı, Danger jacket müşteri yorumları, Danger jacket müşteri şikayetleri, Danger jacket müşteri yorumlari, Danger jacket orjinal mi, Danger jacket şikayet, marcamarca şikayet hattı, marcamarca şikayetleri, Danger jacket tüketici şikayetleri, Danger jacket orjinal mi, Danger jacket yorum, Danger jacket yorumları, Danger jacket hakkında, www.marcamarca.com.tr, Danger jacket yorumları, Danger jacket kalitelimi, marcamarca.com.tr, şikayet, marcamarca.com, Danger Jacket

acar
#2 Gönderildi : 22 Nisan 2014 Salı 10:02:48(UTC)
acar

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 21.05.2013(UTC)

marcamarca'da İbrahim Toraman ile çekimlerini görünce direkt danger ceket siparişi verdim kumaşları çok iyi ve sadece 49,90 'a aldım şaka gibi, marcamarca fiyat konusunda çok iyi şimdiye kadar da herhangi bir sorun yaşamayan biri olarak sadece marcamarca yeter diyebilirim.

fatih
#3 Gönderildi : 22 Nisan 2014 Salı 11:49:26(UTC)
fatih

Katılan: 3.04.2013(UTC)

marcamarca danger ceketler fiyatına göre çok iyiler ibrahim toraman almamda bayaa etkili oldu açıkcası bir modelden sonra yeni bikaç model var almak istediğim ancak tükenir mi bilmem gerçi marcamarca stok güncellemesi de yapıyor.

ilhann
#4 Gönderildi : 22 Nisan 2014 Salı 11:53:01(UTC)
ilhann

49,90 TL.'ye yeni sezon ceket alabileceğim hiç aklıma gelmezdi valla marcamarca'da görünce hiç düşünmeden sipariş verdim 4 günde geldi yazlık kumaşları da çok rahat bundan sonra ceket almaya niyetlendiğimde önce marcamarca danger ceket kampanyasına göz atacam.

sundukdu
#5 Gönderildi : 23 Nisan 2014 Çarşamba 08:34:49(UTC)
sundukdu

Böyle ceketleri bu fiyata alamazsınız hem de marcamarca İbrahim Toraman gibi bir futbolcuyla özel çekim yaptığına göre zaten kalitesi hakkında tüm şüpheler ortadan kalkıyor. Koskoca futbolcu adını lekelemez sonuçta. Kısacası benimde artık bir Danger Ceketim var :)

sertan
#6 Gönderildi : 30 Nisan 2014 Çarşamba 10:38:50(UTC)
sertan

marcamarca danger kampanyasında binbir türlü ceket var hem de 49,90 'dan başlayan fiyatlarla ceket hastaları varsa kampanyaya göz atmalılar hem İbrahim Toraman'la çekim yapmışlar benim ilk siparişimdeki ceket çok kaliteli çıktı şimdi bir tane de renkli danger için sipariş verdim.

izzet
#7 Gönderildi : 3 Mayıs 2014 Cumartesi 13:15:29(UTC)
izzet

çok güzel kumaşları var danger ceketlerin ve bir ceket hastası olarak bu fiyatlara böyle rahat spor ceketler bulmanız çok zor. marcamarca 'dan aldım iki tane aynı anda sipariş vermiştim. Memnun kalacağım bir ceket markası danger herkeslere tavsiye ederim.

alp
#8 Gönderildi : 7 Mayıs 2014 Çarşamba 09:40:51(UTC)
alp

Sıralama: Member

valla danger ceketler çok rahat yazlık olanlardan sipariş verdim marcamarca'dan ve aynı gün kargolandı. Aldığım fiyatta 49,90 TL. şaka gibi marcamarca eksik olmasın gene ucuza giydirdi bizi.

sercan
#9 Gönderildi : 12 Mayıs 2014 Pazartesi 13:42:49(UTC)
sercan

iyiki görmüş iyiki almışım marcamarca'dan kaldı ki 49,90 TL. ve son derece rahat kumaşları var danger ceketlerin. Herkese ama herkese tavsiye ediyorum zaten İbrahim Toraman boş marka için resim çektirmez sonuçta.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest (3)
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.