logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

3 Sayfalar<123
muhterem
#41 Gönderildi : 8 Haziran 2013 Cumartesi 11:39:34(UTC)
muhterem

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 11.4.2013(UTC)

evet yaa babalar günü için bayaa güzellikler yapmış festivallia arkadaşında dediği gibi saat kampanyasında o fiyatlara ne tek başına adam gibi bir saat alabilirsiniz ne de parfüm. Festivallia sosyal medya mecralarından da pahalı hediyeler dağıtıyor kesinlikle çok cömert bir site.

aysuda
#42 Gönderildi : 10 Haziran 2013 Pazartesi 10:44:58(UTC)
aysuda

Sıralama: Member

hediye bakımından çok cömert festivallia kendini de çok kısa sürede birçok mecrada adından söz ettirdi ki çoğu insan gazete haberleriyle öğrendi festivallia 'yı. Yatırımcıları hatrı sayılır insanlar olmalı ki büyük gazeteler çokca haberini yaptı.

muradiye
#43 Gönderildi : 13 Haziran 2013 Perşembe 10:46:59(UTC)
muradiye

Katılan: 21.5.2013(UTC)

kesinlikle katılıyorum aysuda 'ya cömertlik bakımından da üstüne başka bir site daha yok festivallia 'nın sosyal medya 'dan verdiği hediyeler hiç kuru gürültü değil. T-shirt olsun ayakkabı olsun saat olsun günlük hayatımızda kullanabileceğimiz hediyeler veriyor bu da festivallia'yı bir adım öne taşıyor ki alışveriş edecek olsam bu şekilde olduğu için ilk önce festivallia 'ya gözatıyorum.

samsonite
#44 Gönderildi : 13 Haziran 2013 Perşembe 10:54:59(UTC)
samsonite

festivallia yaz bitecek neredeyse bir tane mayo kampanyası yayınlamadın tatile gideceğiz blogunuzdan bütün tavsiyelerinizi okudum gerekli hazırlıklarımı yaptım ama sizden mayo bekliyorum göremiyorum kapıda ödeme yapmak istiyorum bu yüzden festivallia 'dan başka bie siteden almak istemiyorum ne olur ne olmaz diye.

büşra
#45 Gönderildi : 14 Haziran 2013 Cuma 11:40:36(UTC)
büşra

ben free me kampanyasını beğendim festivallia 'da fiyatları da oldukça uygun tulum, t-shirt birçok parça bulabilirsiniz kampanyada festivallia 'da ilk defa gördüm bu kampanyayı alabildiğim bikaç parçayı sipariş ettim bir daha yayınlayacağı zaman diğer aklımdaki parçaları sipariş edecem.

ceylo
#46 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 10:30:17(UTC)
ceylo

festivallia kadın kampanyalarında çok iddialı gerçekten ki son derece özgün tasarımlı kampanyalara denk geldim marjinal kampanyalara sahip bir site bikaç kampanya da çok kararsız kaldım ama festivallia 'da siparişleri tek sepette toplayabildiğim için çok şükür tek bir kargo ücretiyle kurtardım :)

destiny
#47 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 12:11:17(UTC)
destiny

evet festivallia kadın kampanyaları olarak biraz daha marjinal hani alışılagelmedik kıyafetler de çıkıyo karşımıza ki kombin konusunda da pek sıkıntı yaşamıyorum festivallia 'da ki siparişleri tek sepette toplayabiliyosunuz bu da sizi her kıyafette ayrı kargo ücreti ödemekten kurtarıyor.

ilhann
#48 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 14:12:53(UTC)
ilhann

festivallia 'da sadece kıyafet değil ev tekstilinden süpürge vs. ye kadar birçok şeyi bulabilirsiniz. Mesela ben anneme elektrik süpürgesini festivallia heissman kampanyasından aldım gayette memnun bir şekilde kullanıyhor annem yani kısaca festivallia 'da evinize ne lazımsa ulaşabilirsiniz.

dogo
#49 Gönderildi : 19 Haziran 2013 Çarşamba 13:52:09(UTC)
dogo

arkadaşlar festivallia birçok kampanyada fiyatları sabitledi bakın galaksi gömlekleri bile 19,90 gibi fiyatlara satıyolar daha birçok kampanya bu şekilde ne kadar sürer bilmiyorum bu fiyatlarla ama her an bitebilirmiş gibi davranıp varsa ihtiyacımız olan bişey almak lazım festivallia 'dan.

sond
#50 Gönderildi : 27 Haziran 2013 Perşembe 12:47:30(UTC)
sond

Katılan: 24.6.2013(UTC)

arkadaşlar festivallia 'daki casio saatlerin fiyatları sizce de çok uygun değil mi ? çok güzel modeller 40-50 tl. aralığında valla şaşırdım casio nasıl bu kadar ucuz olabilir diye ama festivallia 'da indirim konusunda iddialı olduğundan aslına bakarsanız çokta şaşırmamak lazım çünkü elite watch kampanyasında ki indirimler de mükemmeldi ordan biliyorum.

mrcold
#51 Gönderildi : 28 Haziran 2013 Cuma 12:55:43(UTC)
mrcold

Katılan: 24.6.2013(UTC)

festivallia 'nın birçok kampanyası uygun fiyatlı oluyo arkadaşlar mesela festivallia karaca kampanyasında da gömlekler 29,90 gibi komik bir fiyat karaca hiçbir mağazasında 29,90 'a gömlek satmıyo karaca mağazalarında en uygun alacağınız fiyat 49,00 tl. gibi fiyatlar festivallia da nasıl bir operasyon ekibi varsa artık karaca 'yı bile dize getirmişler.

golf
#52 Gönderildi : 29 Haziran 2013 Cumartesi 11:43:36(UTC)
golf

Katılan: 28.6.2013(UTC)

enna levoni kampanyası festivallia 'da gördüğüm en değişik kampanya ve rusya 'da çok prestijli olduğunu öğrendim araştırmalarım sonucunda burda tek bir mağazaları var ve inanılmaz uçuk fiyatlara elbise satıyorlar fakat, festivallia ciddi bi indirime gitmiş gerçekten şöyle söyleyim festivallia enna levoni kampanyasında gördüğünüz fiyatlara en az % 70 daha eklemelisiniz gerçek fiyatını bilmek için çümkü gerçekten perakende piyasasında çok pahalı elbiseleri var enna levoni 'nin.

pelin
#53 Gönderildi : 19 Mayıs 2014 Pazartesi 08:51:25(UTC)
pelin

Sıralama: Member

Katılan: 3.4.2013(UTC)

uzun zamandır festivallia alışveriş sitesinden alışveriş yapıyorum ve hiç makçup etmedi beni çünkü arkadaşlarıma da çok fazla önerdim festivallia'yı. Siparişlerimi de genel anlamda 3 günü geçirmeden gönderiyolar bence festivallia çok ideal bir site.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest (2)
3 Sayfalar<123
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.