logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

3 Sayfalar<123
cyber
#41 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 10:39:33(UTC)
cyber

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 28.6.2013(UTC)

garmentor garmentor garmentor marcamarca 'da ki en beğendiğim kampanya özellikle şortları çok hoşuma gitti bir tane sipariş verdim marcamarca 'dan altına da bi polo ayakkabı kombini uydurdum onun da siparişini verdim. Marcamarca 'da kombin olayı çok rahat yapılabiliyo ya geçenlerde de south yacht club hem gömlek hem ayakkabı kombini tasarlayıp sipariş etmiştim zaten tek parça alışveriş edemiyorum ben marcamarca 'da kombin konusunda çok yardımcı oluyor bana.

ahmetb
#42 Gönderildi : 2 Temmuz 2013 Salı 12:13:05(UTC)
ahmetb

benim marcamarca 'da en hoşuma giden kampanya de lasage paris ayakkabıları oldu belki de yaşım gereği ama iş hayatında da gündelik yaşantımda da klasik tarzda giyindiğim için marcamarca 'da ki de lasage paris kampanyası çok hoşuma gidiyor hiç zorlanmadan bir model alıp bütçem bir sonrakini sipariş etmeme olanak sağlayana kadar bekliyorum sonra gene bir modelini sipariş ediyorum marcamarca 'da 3-4 gün aralıklarında teslimatımı gerçekleştiriyor özetle söylemem gerekirse de lasage paris modelleri birçok marka ayakkabıların çok çok üstünde çizgilere sahip kendi şahsi fikrim olarak.

selen
#43 Gönderildi : 3 Temmuz 2013 Çarşamba 15:01:30(UTC)
selen

benim açımdan marcamarca 'da ki en iyi kampanyalardan biri de cotton mood birçok tarza hitap ediyo ve koleksiyon çok güncel yılın modası puantiye ve çizgili modeller çok çok başarılı zaten bende marcamarca 'dan onları sipariş ettim :) size de tavsiye ederim arkadaşlar fiyatlarına göre çok iyi ürünler var.

simlikız
#44 Gönderildi : 3 Temmuz 2013 Çarşamba 15:06:25(UTC)
simlikız

bende bir ayakkabı manyağı olarak marcamarca 'da ki sandalet ve terlik modası kampanyasını oldukça beğendim bir sürü seçkin markanın en güzel modellerini bir araya getirmişler marcamarca 'da çok kaliteli bir kampanya olduğunu söylemek isterim ve tavsiye ederim.

comrid
#45 Gönderildi : 4 Temmuz 2013 Perşembe 09:53:08(UTC)
comrid

arkadaşlar merhaba bende marcamarca 'da click bomb kampanyasını çok değişik buldum şimdiye kadar bu tarz baskılara sahip başka bir t-shirt görmemiştim gerçi marcamarca da dikkat ederseniz birçok farklı özgün marka görürsünüz mesela ben kombin için gömlek ve ayakkabı alacaksam 10 dakika da marcamarca south yacht club kampanyasından kombinimi çok kolay oluşturuo kapıda ödeme ile alışverişimi tamamlayabiliyorum marcamarca pratik bir site hem şunu farkettim üyelik gibi bi kaygıları yok üye olmadan marcamarca sayfasına girip direkt olarak alışverişe başlayabiliyosunuz.

jax
#46 Gönderildi : 4 Temmuz 2013 Perşembe 14:52:08(UTC)
jax

valla benim de marcamarca 'da bugün en hoşuma giden kampanya hayatını kolaylaştır oldu kampanyayı didik didik ettim o kadar pratik ürünler var ki gerçekten marcamarca kampanya ismini nokta atışı bulmuş gerçi bir de digiplayer die bi oyun konsolu varmış yeğenimin gözünden kaçmayınca sipariş vermek zorunda kaldım marcamarca'dan :)

taylan
#47 Gönderildi : 9 Temmuz 2013 Salı 09:53:06(UTC)
taylan

Katılan: 8.7.2013(UTC)

ben marcamarca 'da de lasage paris derim başka bişey demem klasik ayakkabıda daha iddialı modellere ne alışveriş sitelerinde ne de mağazalarda vs. rastlamadım her tarza her insana hitap edecek kadar zengin bir koleksiyon marcamarca de lasage paris koleksiyonu babalar gününde babama da de lasage hediye almıştım çok beğenmişti hatta sevdiğim insanlara ayakkabı alacaksam kesinlikle marcamarca 'dan de lasage alırım herkes beğeniyor çünkü..

ferruh
#48 Gönderildi : 16 Ocak 2015 Cuma 20:47:28(UTC)
ferruh

Katılan: 16.1.2015(UTC)

marcamarca dan hıghlander bot aldım. bir ayda yırtıldı. onlarca mail attım cevap dahi verilmedi. şiddetle kınıyorum marcamarca firmasını
yazıklar olsun. ben memur birisiyim bir botu senede 2 kez alırsam ben biterim. yazıklar olsun.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest
3 Sayfalar<123
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.