logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

5 Sayfalar«<345
music
#81 Gönderildi : 28 Haziran 2013 Cuma 08:36:48(UTC)
music

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 24.6.2013(UTC)

marcamarca levi's kampanyasına bakmadan ayakkabı almayın arkadaşlar ve kesinlikle iddia ediyorum bu fiyatlara levi's ayakkabı bulamazsınız alamazsınız birçok modeli yeni sezon arkadaşlar marcamarca gerçekten çok kaliteli bir kampanyaya imza atmış valla 2 tane sipariş verdim bütçem dahilinde ama daha kafamda bikaç model daha var marcamarca 'dan alacağım.

boyung
#82 Gönderildi : 28 Haziran 2013 Cuma 11:43:15(UTC)
boyung

marcamarca acaba genuova kampanyasına ne zaman stok ekleyecek hergün kontrol ediyorum fakat netice aynı birçok saat tükenmiş durumda stok eklemeden kampanyayı kapatacak diye de korkuyorum marcamarca.

soundcx
#83 Gönderildi : 28 Haziran 2013 Cuma 14:02:33(UTC)
soundcx

genuva 'nın dışında marcamarca 'da bir de vermonth saat kampanyası oluyo ara sıra benim de beklediğim kampanya o marcamarca 'dan ki 2 haftadır kontrol ediyorum marcamarca 'yı sanıyorum vermonth kampanyasının da eli kulağındadır o yüzden kendimi tutup genuova sipariş etmemeye çalışıyorum ama iki markada da birbirinden iddialı modeller var gerçekten.

gerilla
#84 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 08:10:41(UTC)
gerilla

Katılan: 28.6.2013(UTC)

gözünüz aydın arkadaşlar marcamarca vermonth saat kampanyasını yayınladı göreceğiniz üzere anında tükenen saatler var almak isteyen hızlı olsun forumda ki arkadaşlarında başına birkaç kere geldi alamadılar vermonth'ları bu sefer daha dikkatli olun bu saatler marcamarca 'da çok durmuyo.

kırkuş
#85 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 15:35:09(UTC)
kırkuş

marcamarca 'da garmentor diye bir kampanya var arkadaşlar şort fiyatları çok uygun ilgimi çeken şort olduğu için söylüyorum dayanamadım 2 renginden sipariş ettim garmentor iyi markadır taksimde kocaman bir mağazaları var ama mağaza fiyatları biraz pahalı o yüzden marcamarca 'dan aldım büyük bi sevinçle.

susak
#86 Gönderildi : 3 Temmuz 2013 Çarşamba 13:12:21(UTC)
susak

marcamarca 'da ki 59,90 'lık new balance ayakkabılardan sipariş ettim az önce siyah renkte bitti diyolardı ama marcamarca stok ekledi :) benim gibi marcamarca 'yı takip edenler yakaladı new balance 'yi valla :) bitmeden almak isteyenler için direk linkini veriyorum arkadaşlar

https://www.marcamarca.c...i-urun-detayi-92485.aspx

cyber
#87 Gönderildi : 4 Temmuz 2013 Perşembe 12:50:26(UTC)
cyber

arkadaşlar marcamarca fırsat ürünleri kampanyasına baktınız mı az önce marcamarca 'dan 32,90 tl.'ye damat gömlek satın aldım inanabiliyo musunuz :) marcamarca gene yaptı yapacağını heee isteyen de 59,90 'a new balace alabilir marcamarca böyle sürprizleri rutin olarak tekrarlıyo arkadaşlar sık sık marcamraca sayfasını ve maillerini kontrol edin sonra kaçırınca üzülenler oluyor.

solcan
#88 Gönderildi : 8 Temmuz 2013 Pazartesi 08:35:55(UTC)
solcan

marcamarca 'dan plaj çantamı aldım bir de mayo almak istiyorum hem hızlı marcamarca hem de kapıda ödeme kabul ediyor başka bir sitede yok üstelik ben hep marcamarca 'dan alışveriş ettim şimdiye kadar da şikayet edeceğim birşeyleri olmadı marcamarca 'nın duymuyor bizi biliyorum ama dört gözle de mayo bikini kampanyası bekliyoruz marcamarca 'dan...

essmer
#89 Gönderildi : 8 Temmuz 2013 Pazartesi 12:33:20(UTC)
essmer

Katılan: 8.7.2013(UTC)

arkadaşlar marcamarca takı kampanyasını yayınladı çok güzel parçalar var koleksiyonda fiyatlar tabiki bildiğimiz marcamarca fiyatları düşük olduğunu söylememe gerek yok zaten çok güzel bir yüzük sipariş ettim bikaç güne teslimat yapar marcamarca bende takar takıştırırım :)

potpori
#90 Gönderildi : 8 Temmuz 2013 Pazartesi 13:03:33(UTC)
potpori

Merhaba yeni tanıştığım Marcamarca isim siteden kapıda ödeme güvencesi ile aldığım ayakkabı son derece kaliteli ve rahat.

Kapıda kredi kartı ile ödeme olanağı da olan marcamarca sitesini son derece güvenilir buldum. Müşteri memnuniyeti için geçilen iletişim de son derece takdir-e şayan.
Teşekkürler marcamarca..

potpori
#91 Gönderildi : 8 Temmuz 2013 Pazartesi 13:07:55(UTC)
potpori

Solcan isimli üye arkadaşıma katılıyorum.
Marcamarcadan dörtgözle mayo/bikini kampanyası bekliyoruz. Küçücük parçalara büyük paralar ödemeyelim.

ferruh
#92 Gönderildi : 16 Ocak 2015 Cuma 20:51:11(UTC)
ferruh

Katılan: 16.1.2015(UTC)

marcamarca dan hıghlander bot aldım. bir ayda yırtıldı. onlarca mail attım cevap dahi verilmedi. şiddetle kınıyorum marcamarca firmasını
yazıklar olsun. ben memur birisiyim bir botu senede 2 kez alırsam ben biterim. yazıklar olsun.
satıcı firma marcamarca ile üretici firma hıghlander inşallah duyar bunları

Bu konudaki kullanıcılar
Guest
5 Sayfalar«<345
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.