logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

Admin
#1 Gönderildi : 28 Mayıs 2013 Salı 08:14:28(UTC)
Admin

Sıralama: Administration

Gruplar: Administrators
Katılan: 23.02.2013(UTC)

2 Mesajına Toplam 2 Kere Teşekkür Edildi.

cluboon iletişim, cluboon kullanıcı yorumları, cluboon müşteri hattı, cluboon müşteri hizmetleri, cluboon müşteri şikayetleri, cluboon müşteri yorumlari, cluboon nasıl bir site, cluboon orjinal mi, cluboon şikayet, cluboon şikayet hattı, cluboon şikayetleri, cluboon tüketici şikayetleri, cluboon ürünler orjinal mi, cluboon yorum, cluboon yorumlar, cluboon yorumları, cluboon.com, www.cluboon.com, müşteri yorumları, cluboon.com, şikayet, cluboon.com şikayet hattı, cluboon.com, cluboon.com, cluboon.com yorum, cluboon yorumları, www.cluboon.com yorum, cluboon eksi sözlük, cluboon eksi, cluboon güvenilir mi, cluboon yorum,

bynck
#2 Gönderildi : 28 Mayıs 2013 Salı 08:29:38(UTC)
bynck

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 21.05.2013(UTC)

cluboon genelde belli başlı ürünler satıyo hiç çeşit göremiyorum varsa yoksa saat, ayakkabı, çanta, ihtiyacım olan birçok şeyi bulamıyorum. Cluboon böyle yaparak müşteri kaybeder bence bu işlere sadece para olarak bakılır da prestij bir kenara bırakılırsa hakkınızda konuşulacak bişey olmaz ve gitgide gözden düşersiniz bana cluboon'u sorsalar çanta ya da ayakkabı dışında bişey bulamayacağınız bir site derim.

samsunlu
#3 Gönderildi : 30 Mayıs 2013 Perşembe 10:52:34(UTC)
samsunlu

Katılan: 21.05.2013(UTC)

çeşitleri azalta azalta belli başlı kampanyalar kalır oldu cluboon 'da kampanya çeşitliliğini çok daralttı daha çok yenilik getirmesi gerekirken cluboon 'un kampanyaları azaltması sanki işlerinin kötü gittiğine işaret gibi o yüzden korktum alışveriş etmeye.

dengiz
#4 Gönderildi : 7 Haziran 2013 Cuma 11:47:53(UTC)
dengiz

Sıralama: Member

Katılan: 11.04.2013(UTC)

bence de cluboon zor durumda yoksa bu kadar daraltmazdı kampanyalarını ki hiç reklam vs. göstermiyo cluboon kendini unutturdu sevkiyat konusunda falan da çok akılda kalıcı bir hızı olmadığı için hızlı müşteri kaybetti bence cluboon.

cankut
#5 Gönderildi : 8 Haziran 2013 Cumartesi 09:15:15(UTC)
cankut

Katılan: 11.04.2013(UTC)

belli tip kategori dışında birşey bulamıyorsunuz cluboon 'da dediğiniz gibi kampanyaları bayaa bi daralttılar aynı zamanda teslimat konusu iade konusunda da yavaşladılar dolaylı olarak çünkü bunlar zincirleme olaylar biyerden zayfladığınız zaman diğer bütün ayaklarınız gerilemek zorunda cluboon 'da ne yazık ki bu duruma düştü ve bu piyasa da tekrar nasıl toparlar bilmiyorum.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.