logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

Admin
#1 Gönderildi : 28 Mayıs 2013 Salı 08:15:15(UTC)
Admin

Sıralama: Administration

Gruplar: Administrators
Katılan: 23.02.2013(UTC)

2 Mesajına Toplam 2 Kere Teşekkür Edildi.

enmoda iletişim, enmoda kullanıcı yorumları, enmoda müşteri hattı, enmoda müşteri hizmetleri, enmoda müşteri şikayetleri, enmoda müşteri yorumlari, enmoda nasıl bir site, enmoda orjinal mi, enmoda şikayet, enmoda şikayet hattı, enmoda şikayetleri, enmoda tüketici şikayetleri, enmoda ürünler orjinal mi, enmoda yorum, enmoda yorumlar, enmoda yorumları, enmoda.com, www.enmoda.com, müşteri yorumları, enmoda.com, şikayet, enmoda.com şikayet hattı, enmoda.com, enmoda.com, enmoda.com yorum, enmoda yorumları, www.enmoda.com yorum, enmoda eksi sözlük, enmoda eksi, enmoda güvenilir mi, enmoda yorum,

lasage
#2 Gönderildi : 28 Mayıs 2013 Salı 08:43:59(UTC)
lasage

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 21.05.2013(UTC)

enmoda.com şuan markafoni garantisinde bir site arkadaşlar zamanında doğuş grubu kurdu ama hemen markafoni'ye sattı ama ürünlerini enmoda etiketiyle satıyor yani kendi ürünlerini üretip satıyor enmoda. Dolayısıyla ürün kalitesi hakkında bişey söyleyemeyeceğim kime neyi yaptırdıklarını bilmek lazım.

santaman
#3 Gönderildi : 28 Mayıs 2013 Salı 12:44:36(UTC)
santaman

enmoda ürünlerini kendi ürettiriyo arkadaşlar bunu bir arkadaşımdan biliyorum bi zaman orada çalışmıştı ürün kaliteleri tabiki fiyata göre yani ucuz bir ürün alıyorsanız çok kaliteli bişey beklemeyin ama çok para verdiyseniz ürününüzün kalitesinde bir sorun yaşamazsınız, aslına bakarsanız Private Shopping mantığından biraz eksik çünkü, alışveriş sitelerinin amacı pahalı ürünü ucuz sunmaktır maalesef enmoda'da daha kapitalist bir durum söz konusu.

master
#4 Gönderildi : 4 Haziran 2013 Salı 10:12:36(UTC)
master

evet aynen öyle kendi ürünlerini satıyor ve her aldığınız ürünün aynı kalitede olacağını düşünmeyin parasına göre kalitede ürünler satıyor enmoda. Diğer sitelerin kendine has markaları var enmoda 'da buna benzer bişey yaptı ama bütün ürünleri kendi markası olarak sattığı için tek bir markaya focuslanamıyo bu da kalitenin düşmesine sebep oluyor. Mesela ben bir gömlek aldım kumaşı o kadar rahatsız ki giydiğim gibi su içinde bırakıyor beni o yüzden bir daha enmoda 'dan alışveriş etmiyorum.

akıncı
#5 Gönderildi : 7 Haziran 2013 Cuma 11:42:19(UTC)
akıncı

Katılan: 11.04.2013(UTC)

enmoda sonuna kadar kapitalist bir şirket kalite paranıza göre ama aslında yapmaları gereken iyi markaları ucuza satabilmek değil mi ? aksi takdirde zaten kötü ürünü ucuza alabiliyorum enmoda bunu online olarak yapıyo o kadar eğer kaliteli bir ürün almak istiyorsanız paranıza kıyacaksınız.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.