logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

Admin
#1 Gönderildi : 28 Mayıs 2013 Salı 08:19:25(UTC)
Admin

Sıralama: Administration

Gruplar: Administrators
Katılan: 23.02.2013(UTC)

2 Mesajına Toplam 2 Kere Teşekkür Edildi.

bingomingo iletişim, bingomingo kullanıcı yorumları, bingomingo müşteri hattı, bingomingo müşteri hizmetleri, bingomingo müşteri şikayetleri, bingomingo müşteri yorumlari, bingomingo nasıl bir site, bingomingo orjinal mi, bingomingo şikayet, bingomingo şikayet hattı, bingomingo şikayetleri, bingomingo tüketici şikayetleri, bingomingo ürünler orjinal mi, bingomingo yorum, bingomingo yorumlar, bingomingo yorumları, bingomingo.com, www.bingomingo.com, müşteri yorumları, bingomingo.com, şikayet, bingomingo.com şikayet hattı, bingomingo.com, bingomingo.com, bingomingo.com yorum, bingomingo yorumları, www.bingomingo.com yorum, bingomingo eksi sözlük, bingomingo eksi, bingomingo güvenilir mi, bingomingo yorum,

destiny
#2 Gönderildi : 28 Mayıs 2013 Salı 09:11:56(UTC)
destiny

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 21.05.2013(UTC)

bingomingo 'yu ilk duyduğumda ismi çok komik gelmişti hatta deterjan markası sanmıştım :) sonraları bingomingo'nun alışveriş sitesi olduğunu öğrendim tasarımı metal renk acayip bi site ilk girdiğinizde sanki elektronik eşya satan bir site sanıyorsunuz kampanyaları görene kadar aslına bakarsanız alışveriş etmişliğimde var eğer aceleniz yoksa 20 güne kadar sipariş esnetebiliyosanız istediğiniz ürün gelir ama dediğim gibi ara gönderim yapmıyor bingomingo acele edecekseniz bingomingo yerine başka bir site deneyin.

gitarist
#3 Gönderildi : 30 Mayıs 2013 Perşembe 09:54:12(UTC)
gitarist

bingomingo 'nun kargolamadaki eksikliğini bende yaşadım yani sizce de çok ayıp değil mi bir ürünün 20 günde gönderilmesi bu şekilde olunca evden çıkmadan alışveriş etmenin hiçbir anlamı yok ki zaten aman aman indirimler yapan bir site değil bingomingo alacağınız ürünün fiyat araştırmasını yapın sipariş vermeden.

chicago
#4 Gönderildi : 6 Haziran 2013 Perşembe 09:16:06(UTC)
chicago

davetiye usülü ile üyelik kabul eden bitek bingomingo kaldı sanırım o değil üyelik isteği gönderdiğinizde de kabul etmiyo artistler ki çok meraklısı da değilim bingomingo 'nun hem çok hızlı olduklarını zannetmiyorum.

barbaros
#5 Gönderildi : 7 Haziran 2013 Cuma 12:16:09(UTC)
barbaros

Katılan: 11.04.2013(UTC)

sanırım davetiye usulü üyelik kabul eden birtek bingomingo kaldı birçok sitede üyeliğim var hiçbirinde davetiye gerekli olmadı ama bingomingoya üye olamadım kendileri bilir çok meraklı değilim bingomingodan da alışveriş etmeye site mi kalmadı piyasada.

pelin
#6 Gönderildi : 8 Haziran 2013 Cumartesi 10:18:09(UTC)
pelin

Sıralama: Member

Katılan: 3.04.2013(UTC)

bir zamanlar alışveriş siteleri geçici sürelerde üyelik kabul ediyordu yakında davetiye sistemine geçeceğiz diyen hiçbir site bu sisteme geçmedi bingomingo dışında niye böyle yapıyolar bilemiyorum ama üyeliğin açık olması gerekir diye düşünüyorum.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest (2)
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.