logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

2 Sayfalar12>
Admin
#1 Gönderildi : 1 Nisan 2013 Pazartesi 16:17:49(UTC)
Admin

Sıralama: Administration

Gruplar: Administrators
Katılan: 23.2.2013(UTC)

2 Mesajına Toplam 2 Kere Teşekkür Edildi.

South Yacht Club ayakkabıları iletişim, South Yacht Club ayakkabıları kullanıcı yorumları, South Yacht Club ayakkabilari müşteri hattı, South Yacht Club ayakkabilari müşteri hizmetleri, South Yacht Club ayakkabilari müşteri şikayetleri, Saut Yat Klup ayakkabilari müşteri yorumlari, South Yacht Club ayakkabilari orjinal mi, South Yacht Club ayakkabilari şikayet, marcamarca şikayet hattı, marcamarca şikayetleri, South Yacht Club tüketici şikayetleri, South Yacht Club ürünleri orjinal mi, South Yacht Club yorum, South Yacht Club ayakkabilari yorumlar, South Yacht Club ayakkabilari yorumları, Saut Yat Club ayakkabilari ,marcamarca com tr, South Yacht Club yorumları, marcamarca şikayet, marcamarca.com. şikayet hattı, marcamarca.com., marcamarca.com. sipariş, marcamarca.com yorum, marcamarca yorumları, www.marcamarcacomtr yorum, marcamarca eksi sözlük, marcamarca eksi, owundys güvenilir mi, marcamarca.blogspot.com, marcamarca yorum,

Düzenle Kullanıcı Tarafından 1 Nisan 2013 Pazartesi 16:19:05(UTC)  | Sebep: Sebep Bildirilmesi

dilara
#2 Gönderildi : 1 Nisan 2013 Pazartesi 16:22:48(UTC)
dilara

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 1.4.2013(UTC)

South Yacht Club ayakabıları benim en favori kampanyalarımdandır, ürün çeşitliliği çok geniş olduğundan hangisine karar vereceğiniz konusunda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz, en iyisi benim gibi yapın alacağınız modelleri sıraya koyun ve kampanya yayınlandıkça tükenmeden alın ;)

vural
#3 Gönderildi : 2 Nisan 2013 Salı 08:36:47(UTC)
vural

Katılan: 2.4.2013(UTC)

arkadaşlar South Yacht Club Ayakkabıları gerçekten çok rahat nubuk bir model almıştım bu sefer düz deri alayım istedim ama gene nubuk aldım :) çok rahatlar ve kesinlikle kırılma ya da çatlama olmuyo ayakkabılarda.

sertaç
#4 Gönderildi : 2 Nisan 2013 Salı 08:57:19(UTC)
sertaç

bana da yeğenim hediye almış sağolsun.....normal şartlarda denemeden ayakkabı almam ama tabiri caizse cuk oturdu diyebilirim.gündelik kullanımda da bayağı rahat.bundan sonra denemeden sadece South Yacht Club ayakabılarından alırım..ya da yeğenime aldırırım :))

fettah
#5 Gönderildi : 2 Nisan 2013 Salı 09:47:03(UTC)
fettah

South Yacht Club ayakabılarında en sevdiğim özelliklerden biri renk seçimleri.eğer benim gibi sade ama renkli giyinmeyi seviyorsanız ayakkabınız kesinlikle South Yacht Club ayakabıları olmalı benden söylemesi ;)

tekin
#6 Gönderildi : 2 Nisan 2013 Salı 15:07:25(UTC)
tekin

ben South Yacht Club ayakabılarında en çok tokalı sade olan ayakkabıları beğendim.geç gelebileceğine dair bitakım yorumlar okudum ama hiç gelmeyen ürün yorumuna rastlamadığım için içimde rahat.marcamarca beniz üzmezse alışverişe buradan devam edebilirim hem bu kadar çeşiti bir sitede topluca bulmak çokda kolay değil.

erhan
#7 Gönderildi : 3 Nisan 2013 Çarşamba 09:23:19(UTC)
erhan

Katılan: 3.4.2013(UTC)

arkadaşlar South Yacht Club ayakkabılarından sipariş ettim bende marcamarca'dan acaba bilgisi olan var mı sitede bahsettikleri zamanda göneriyolar mı? özel bir günüm için aldım eğer gününde gelirse daha bi anlamlı olacak benim için.

darky
#8 Gönderildi : 3 Nisan 2013 Çarşamba 09:38:51(UTC)
darky

Sıralama: Member

bi arkadaşım daha önce South Yacht Club ayakkabılarından almıştı marcamarca'dan genelde zevklerimiz aynıdır ama ben bu tür ayakkabı derilerinin çabuk kırılmasından çekinirim hep fakat gördümki ayakkabı kendini bırakmıyor.nubuk bir model sipariş ettim, ürün gelip kendim denediğimde asıl yorumumu sizlerle paylaşırım arkadaşlar.

sercan
#9 Gönderildi : 3 Nisan 2013 Çarşamba 14:23:46(UTC)
sercan

South Yacht Club ayakkabılarından sipariş ettim bu sabah kuzenimin tavsiyesiyle çok zarif durduklarını düşünüyorum, ama keşke sipariş verdiğinizde hemen ertesi gün elimizde olsa :)

yücel
#10 Gönderildi : 3 Nisan 2013 Çarşamba 14:46:49(UTC)
yücel

benim South Yacht'larım bugün geldi bayağıda beğendim açıkcası ciddi şüphlerim vardı sipariş oluştururken ama dokunduğumda ve giydiğimde iyi bir ayakkabı markası olduğunu dah iyi anladım..teşekkürler marcamarca.

barış
#11 Gönderildi : 4 Nisan 2013 Perşembe 08:42:12(UTC)
barış

mrblr arkadaşlar South Yacht nubuk bir ayakkabı sipariş ettim bende bakalım bekliyorum.oxford ayakkabıları da hoşuma gitti ama south yacht ağır bastı, bakalım marcamarca teslimatta sıkıntı yaşatmazsa oxford'dan da beğendiğim bir model var ama önce marcamarca'dan emin olmam gerekiyor.

dorukizmr
#12 Gönderildi : 13 Nisan 2013 Cumartesi 13:09:09(UTC)
dorukizmr

Katılan: 13.4.2013(UTC)

south yatch club ayakkabıları çok başarılıdır arkadaşlar. Derisi hemen bozulmaz 2 çift ayakkabısını giyiyorum çokta memnunum.

mmdhpan
#13 Gönderildi : 22 Nisan 2013 Pazartesi 16:03:33(UTC)
mmdhpan

Katılan: 22.4.2013(UTC)
Turkey

biraz önce kargo geldi aldım ve gercekten beklediğimden cok cok iyi umarım kendini hemen bırakmaz ve south yacht club ayakkabılar favorim arasında yerini alır...

erim
#14 Gönderildi : 3 Mayıs 2013 Cuma 10:16:37(UTC)
erim

Sıralama: Member

Katılan: 11.4.2013(UTC)

çok zarif modelleri var renkleri de çok canlı bikaç güne gelecek kalitesi hakkında kendi düşüncelerimi de sizle paylaşacam.

halilullah
#15 Gönderildi : 4 Mayıs 2013 Cumartesi 10:45:26(UTC)
halilullah

Katılan: 1.5.2013(UTC)

south yacht garip bir ayakkabı çok zarif ve ince modeller var ama yürürken tabanın çok bişey hissettirmemesi garip geldi bana adamlar yapmış abi benden söylemesi.

sadak
#16 Gönderildi : 4 Mayıs 2013 Cumartesi 15:46:19(UTC)
sadak

Katılan: 1.5.2013(UTC)

renkler çok canlı da güneşte bozarma ya da derisinde gevşeme oluyo mu arkadaşlar bileniniz var mı?

arman
#17 Gönderildi : 10 Mayıs 2013 Cuma 17:12:02(UTC)
arman

süet olan deri modelleri kalitelidir south yacht ayakkabılarının düz deri olan bir modelini kullanmadım marcamarca 'yı takip ederseniz south yacht kampanyasına denk gelirsiniz.

müren
#18 Gönderildi : 18 Mayıs 2013 Cumartesi 10:19:01(UTC)
müren

rengarenk cıvıl cıvıl ayakkabılar ya tam yaz ayakkabısı zarif vs.

hunde
#19 Gönderildi : 10 Haziran 2013 Pazartesi 10:53:59(UTC)
hunde

bu aralar marine tarzı ayakkabılar çok popüler görünümleri de müren'in dediği gibi oldukça zarif güzel bir şortla oldukça şık duruyorlar. Bu yaz 2 çift south yacht 'la bütün yazı çıkarabilirsiniz çeşit görmek isterseniz www.marcamarca.com.tr adresinden bakabilirsiniz.

devrim
#20 Gönderildi : 11 Haziran 2013 Salı 11:33:09(UTC)
devrim

south yacht club ayakkabılarının zerafetinin yanısıra renk seçenekleri de hoşuma gidiyor özellikle süet modellerinde çok sempatik duran renkler var. Şortla kombinlendiğinde gözalıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz south yacht alarak.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest (3)
2 Sayfalar12>
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.