logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

Admin
#1 Gönderildi : 24 Temmuz 2013 Çarşamba 17:53:27(UTC)
Admin

Sıralama: Administration

Gruplar: Administrators
Katılan: 23.02.2013(UTC)

2 Mesajına Toplam 2 Kere Teşekkür Edildi.

real 3d t-shirt iletişim,real 3d t-shirt kullanıcı yorumları,real 3d t-shirt müşteri hattı,real 3d t-shirt müşteri yorumları,real 3d t-shirt müşteri şikayetleri,real 3d t-shirt müşteri yorumlari,real 3d t-shirt orjinal mi,real 3d t-shirt şikayet, real 3d t-shirt tüketici şikayetleri,real 3d t-shirt orjinal mi,real 3d t-shirt yorum,real 3d t-shirt yorumları,real 3d t-shirt hakkında, real 3d t-shirt yorumları, real 3d t-shirt kalitelimi, şikayet, şikayethattı,

golf
#2 Gönderildi : 24 Temmuz 2013 Çarşamba 18:01:03(UTC)
golf

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 28.06.2013(UTC)

arkadaşlar önceleri yurtdışında baya tutan 3d t-shirtleri marcamarca Türkiye'ye de getirdi hem de çok uygun fiyatlara bence kaçırmayın marcamarca dışında bir yerde mümkün değil bulamazsınız marcamarca'nın vogard çıkışından hemen sonra bir ilke daha imza atmış olması takdire değer gerçekten..

kırkuş
#3 Gönderildi : 24 Temmuz 2013 Çarşamba 18:04:04(UTC)
kırkuş

inanılır gibi değil modeller çok marjinal gerçekten de hep nerden alırım diye düşünürdüm marcamarca sayesinde 3d t-shirt'üm olacak gerçekten marcamarca 'ya teşekkür ediyorum hiç kimsenin yapmadığı bu eksikliği görüp hemen kampanyalarına taşıdı helal olsun gerçekten..

trig
#4 Gönderildi : 24 Temmuz 2013 Çarşamba 18:18:04(UTC)
trig

hobaaa arkadaşlar marcamarca 'daki real 3d t-shirtlerin fiyatını ben mi yanlış görüyorum yoksa marcamarca mı yanlış fiyat yayınladı yurtdışında bile bu kadar ucuz olmayan bu t-shirtleri ilk defa getirdiği halde hatta tek elinde olduğu halde pahalı satmayı tercih etmemesi de ayrıca takdir edilecek bir durum hep diyorum marcamarca dürüst bir site diye..

wardog
#5 Gönderildi : 26 Temmuz 2013 Cuma 10:43:52(UTC)
wardog

valla bikaç tane birden sipariş ettim marcamarca 'dan bulmuşken kaçırmayım dedim marcamarca bir ilke imza attı tekrar. Marcamarca gerçekten müşterilerinin ne istediğini biliyor helal olsun valla.

camar
#6 Gönderildi : 4 Eylül 2013 Çarşamba 13:53:21(UTC)
camar

Arkadaşlar Real t-shirtlerin aslan ve kanarya desenlerini aldım sizlere de şiddetle tavsiye ederim ilk defa marcamarca'da gördüm sonra diğer siteler satmaya başladı ama fiyat bakımından arada uçurumlar var. Belli ki ilk olması sebebiyle patlama yaptı biraz gecikme olmuş ama hallettikleri için facebook sayfalarında ki bilgilendirme notunu kaldırdılar ki bu hareketi sebebiyle de marcamarca'yı kutluyorum, herkes o kadar şeffaf olamaz.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.