logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

Admin
#1 Gönderildi : 22 Nisan 2014 Salı 09:06:25(UTC)
Admin

Sıralama: Administration

Gruplar: Administrators
Katılan: 23.2.2013(UTC)

2 Mesajına Toplam 2 Kere Teşekkür Edildi.

Air Climber, Air Climber kullanıcı yorumları, Air Climber müşteri hattı, Air Climber müşteri yorumları, Air Climber müşteri şikayetleri, Air Climber müşteri yorumlari, Air Climber orjinal mi, Air Climber şikayet, marcamarca şikayet hattı, marcamarca şikayetleri, Air Climber tüketici şikayetleri, Air Climber orjinal mi, Air Climber yorum, Air Climber yorumları, Air Climber hakkında, www.marcamarca.com.tr, Air Climber yorumları, Air Climber kalitelimi, marcamarca.com.tr, şikayet, marcamarca.com, Air Climber,

sibel
#2 Gönderildi : 22 Nisan 2014 Salı 14:33:11(UTC)
sibel

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 21.5.2013(UTC)

mükemmel mükemmel mükemmel air climber için denecek çok fazla bişey yok ! diğer step aletlerinden çok farklı bunun sebebi de ipleri sadece basen kalça değil bu ipler sayesinde tüm vücudunuzu çalıştırabiliyorsunuz mp3 playerimi takıyorum ya da geçiyorum televizyonun karşısına neredeyse spor yaptığımı unutuyorum marcamarca ve outletimiz adlı sitelerde rastladım ve hiç düşünmeden aldım çokta memnunum sadece kilo problemi olanlar değil sporu seven herkes air climber alıp kullanmalı bence

muradiye
#3 Gönderildi : 22 Nisan 2014 Salı 14:41:03(UTC)
muradiye

bence de kilo problemi olanlar için çok çok ideal bir alet air climber, ben marcamarca'dan aldım 2 günde geldi sanırım aynı gün kargoya verdiler, körük ayarı olduğundan hafif çalışıyorum ki devamlılık sağlayabileyim ve attığım terin hesabı yok şimdiye kadar kullandığım tüm aletleri boşuna alıp masraf edip denemişim. Teşekkürler marcamarca air climber gibi bir aleti hayatımıza soktuğumuz için.

ceylo
#4 Gönderildi : 22 Nisan 2014 Salı 14:50:37(UTC)
ceylo

Gürültülü olacağından korkmuştum ama çok küçük bir hava sesinden başka bir gürültüsü yok. Komşular rahatsız olmuyor, bırakın komşuları ev halkı bile bazen evde miyim diye sesleniyor :) kısacası air climber çok faydalı bir alet ve marcamarca aynı günde de adresinize gönderiyor.

seray
#5 Gönderildi : 29 Nisan 2014 Salı 13:06:10(UTC)
seray

Sıralama: Member

Katılan: 3.4.2013(UTC)

Air Climber çok keyifli bir alet ve bu alet marcamarca getirene kadar birçok sitede 349 TL. gibi fiyatlara veriliyordu ben marcamarca'dan yarı fiyatından daha düşük bir fiyat ödeyerek aldım hergün düzenli kullanıyorum ve nefes alışım bile değişti diyebilirim. Yaz geldi kızlar kesinlikle tavsiye ederim alın zayıflayın...

haluk
#6 Gönderildi : 5 Mayıs 2014 Pazartesi 09:34:31(UTC)
haluk

ablam almış air climber'i akşamları yapıyo bende merak edip yaptım sadece zayıflamak için değil kondisyon amaçlı da kullanılabilen bir alet bana göre air climber. marcamarca 'dan sipariş verirseniz aynı gün kargoya da veriliyor ipleri sayesinde tüm vücudunuzu şekle sokabileceğiniz bir alet air climber.

ozzy
#7 Gönderildi : 6 Mayıs 2014 Salı 09:29:15(UTC)
ozzy

katılıyorum air climber kondisyon olayında da çok işe yarıyor bunu da ipleri vesilesiyle yapıyor üst grup içinde ideal bir alet marcamarca 'dan sipariş verirseniz ertesi gün adresinize teslim edliyor ve gerçekten güzel bir alet air climber

mefail
#8 Gönderildi : 7 Mayıs 2014 Çarşamba 09:30:07(UTC)
mefail

air climber ' ın zorluk derecesini ayarlayıp müziğinizi açın ve belli bir ritm tutturun acayip zevkli oluyo çalışmak hem kimseyi de rahatsız etmiyor marcamarca 2nci gün gönderdi aynı gün spor yapmaya başladım ve gerçekten başarılı bir alet air climber.

berna
#9 Gönderildi : 7 Mayıs 2014 Çarşamba 17:03:46(UTC)
berna

air climber ile fazla çalışmaktan ziyade düzenli çalışmak çok daha iyi sonuçlar veriyor. marcamarca 'dan 2 hafta önce almıştım zaten aynı günde kargoya veriliyor ertesi gününden itibaren çalışmaya başladım ve 4 kilo verdim bile bu sayede nefesim de açılmış oldu. Kesinlikle vazgeçilmez bir alet air climber hem pratik hem sessiz. Tavsiye ediyorum spor yapmak isteyen herkes air climber sahibi olmalı.

saniye
#10 Gönderildi : 12 Mayıs 2014 Pazartesi 09:27:57(UTC)
saniye

air climber 'da zorluk ayarını kolaya alın 20 dakka değil keyifle 1 saat bile çalışma yapabiliyosunuz. marcamarca iyiki böyle bir alet getirmiş tam yaza girerken fazla kilolarımdan kurtulabileceğim için çok sevinçliyim. Teşekkür ederim marcamarca çok stratejik bir zamanda air climber ile bizi tanıştırdığın için.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.