logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

dieska
#1 Gönderildi : 8 Mayıs 2014 Perşembe 18:32:39(UTC)
dieska

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 8.5.2014(UTC)
Turkey

Şikayet vara yazdığımı aynen yazıyorum arkadaşlar. Bu sitedeki herkesin neden marcamarca'yı savunduğunu anlamıyorum. Tek ihtimal sitenin kendi tuttuğu adamlar olabilir. Çünkü sahte ürün gönderiyorlar. Kanmayın yazık paranıza. Aşağıdaki, başka bir siteye yazdığım şikayet:

"130 TL'den 19 TL'ye düştüğünü iddia ettikleri saat beş para etmez, çöp çöp. Gerçekte görsem 5 TL bile vermem. Tişörtler rezalet. Yaklaşık 20 TL'den iki tişört aldım, kalitesi çok kötü. Ayakkabı markasının içinde POLO kelimesi geçtiği için US POLO zannederek satın aldım ama kendi uydurdukları bir marka olduğunu kalitenin rezilliğinden anladım. Son olarak 60 TL'nin üzerinde alışveriş yapana 40 TL değerinde hediye diye yutturdukları şey de 5 TL bile etmez. Eminönün' de sokak satıcıları 5 TL'ye daha iyilerini satıyorlar. Geri göndermek için uğraşmayacağım bile. Telefonlara çıkmadıklarını biliyorum. Sİpariş geciktiği için aramıştım ve hiç bakmamışlardı. Bu yüzden tekrar bunlarla uğraşmayacağım. Kaybedeceğim zamana değmez. Bu arada bana gönderdikleri saatin fotoğrafını, siteye koydukları saatin fotoğrafı ile aynı kareye koyup paylaşacağım."

ferruh
#2 Gönderildi : 16 Ocak 2015 Cuma 20:45:55(UTC)
ferruh

Katılan: 16.1.2015(UTC)

aynen katılıyorum. marcamarca dan hıghlander bot aldım. bir ayda yırtıldı. onlarca mail attım cevap dahi verilmedi. şiddetle kınıyorum marcamarca firmasını
yazıklar olsun. ben memur birisiyim bir botu senede 2 kez alırsam ben biterim. yazıklar olsun.

ferruh
#3 Gönderildi : 16 Ocak 2015 Cuma 20:46:26(UTC)
ferruh

Katılan: 16.1.2015(UTC)

aynen katılıyorum. marcamarca dan hıghlander bot aldım. bir ayda yırtıldı. onlarca mail attım cevap dahi verilmedi. şiddetle kınıyorum marcamarca firmasını
yazıklar olsun. ben memur birisiyim bir botu senede 2 kez alırsam ben biterim. yazıklar olsun.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.