logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

7 Sayfalar«<34567>
müren
#81 Gönderildi : 21 Haziran 2013 Cuma 15:11:47(UTC)
müren

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 11.4.2013(UTC)

de lasage paris ayakkabılarını bende çok farklı buluyorum marcamarca 'daki fiyatları da son derece uygun genel de hotiç marka ayakkabıları tercih ederim ama de lasage modelleri kesinlikle hotiç modellerinden daha özgün siparişimi oluşturdum çok güzel rugan bir model aldım marcamarca 'nın teslimatta ki hızlarını da bildiğimden sanırım 3 gün sonra de lasage 'ler ayağımda olacak.

göksal
#82 Gönderildi : 22 Haziran 2013 Cumartesi 11:48:57(UTC)
göksal

Sıralama: Member

marcamarca marshall diye bir kampanya yayınlamış arkadaşlar yazlık gömlek modelleri çok pozitif havai tarzlarını çok beğendim açıkcası bir de french eagle diye t-shirtler var bence bir gözatın kaliteli markalardır daha önce marcamarca siparişlerimde french eagle t-shirtlerinden almıştım şimdi marshall 'ı deneyecem marcamarca 'dan.

bynck
#83 Gönderildi : 22 Haziran 2013 Cumartesi 11:57:15(UTC)
bynck

Katılan: 21.5.2013(UTC)

bana kalırsa da morsenchio kampanyası en kar edilecek kampanya marcamarca 'da 39,99 tl.ye çok güzel modeller mevcut bu fiyata nerde ayakkabı bulacaksınız ki bence marcamarca 'dan sipariş edin beğendiğiniz modeli hem marcamarca teslimat süresi de 2-3 gün aralarında o yüzden de tercihim marcamarca 1 ay sonra giyeceğim ayakkabıyı napim sonuçta.

kalamar
#84 Gönderildi : 22 Haziran 2013 Cumartesi 12:59:26(UTC)
kalamar

bana kalırsa da marcamarca 'da ayakkabı kategorisinde en baba kampanya de lasage paris. Kampanyadaki modelleri hiçbir yerde kolay kolay göremezsiniz ayakkabıya karşı ayrı bir takıntım olduğu için hep iyi markalardan alırım ayakkabılarımı de lasage 'de modelleri bakımından oldukça başarılı şuan marcamarca 'dan siparişimi verdim kullanan arkadaşların yorumlarından da cesaret alarak onlara da ayrıca teşekkür ederim bakalım marcamarca teslimatı gerçekleştirsin detaylar hakkında gene bir yorum yapacağım.

sekomeko
#85 Gönderildi : 24 Haziran 2013 Pazartesi 08:12:05(UTC)
sekomeko

bana göre de marcamarca'da en ekonomik ve en geçerli kampanya morshenchio modellere dikkat ettiyseniz birbirinden farklı herkesin kendine bişey bulabileceği bir kampanya yapmış marcamarca ve fiyatları gerçekten çok uygun uzun zamandır böyle bir kampanyaya denk gelmedim fiyat bakımından bu yönden de marcamarca 'yı tebrik ediyorum.

clubber
#86 Gönderildi : 24 Haziran 2013 Pazartesi 08:43:49(UTC)
clubber

marcamaca 'dan 29,90 'a polo t-shirt aldım son derece rahat bir kumaşı var kesinlikle dandik kumaşlar gibi terletmiyo arkadaşlar. Kardeşim içinde marcamarca 'dan sipariş edeceğim az sonra bu fiyatlarla polo t-shirt alabilmek gerçekten çok tasarruflu bence bi model beğenip alın her zaman bu fiyatlarla satılmaz bu t-shirtler.

fatih
#87 Gönderildi : 24 Haziran 2013 Pazartesi 09:06:06(UTC)
fatih

Katılan: 3.4.2013(UTC)

çok haklısın ama marcamarcada ki free bull t-shirt kampanyasına da bir gözatın polo modellerinin biraz daha değişik şekilde üretilmişi ve arada tabiki biraz da fiyat farkı var daha ince bir kumaş tercih ederseniz marcamarca 'daki free bull t-shirt kampanyası size göre fakat beğendiğiniz ürün tükenmediyse gerçi marcamarca stok güncellemesini çok sık gerçekleştiriyor ama gene de sık takip etmek lazım marcamarca 'yı yoksa bir bakmışsınız kampanya kapanır daha sonraki kampanyayı beklemek zorunda kalırsınız.

songül
#88 Gönderildi : 24 Haziran 2013 Pazartesi 12:17:12(UTC)
songül

ben büyük bir sabırla marcamarca 'dan takı kampanyası bekliyorum ya aksesuar kampanyanız bile erkeklere özel marcamarca dolan bullock kampanyasında bir tane kadın modeli yok bari aksesuarları bizim için yayınlasaydınız.

kalender
#89 Gönderildi : 24 Haziran 2013 Pazartesi 12:56:05(UTC)
kalender

Sıralama: Member

hakikaten iyi ki marcamarca de lasage paris diye bir kampanya yayınlamış hiçbir yerde böyle karizmatik ayakkabılar görmedim bu marcamarca 'dan sipariş ettiğim 3ncü de lasage paris olacak 4ncü ayakkabıyı ise babam için sipariş edeceğim babam da çok beğendi çünkü. Size de tavsiyem klasik tarz ayakkabı da de lasage paris ayakkabılarını kesinlikle denemelisiniz pişman olmazsınız.

somdulck
#90 Gönderildi : 24 Haziran 2013 Pazartesi 15:23:01(UTC)
somdulck

Katılan: 24.6.2013(UTC)

bende marcamarca kampanyaları arasında en çok quartz kampanyasını beğendim tek model beğenip sipariş vermek gerçekten çok zor neyse ki marcamarca fiyatları uygunda biraz bütçeyi kasarak 2 tane sipariş verebildim modeller hem birbirinden güzel hem sayıca çok fazla marcamarca tam bir saat kampanyası yayınlamış gerçekten tebrik etmek lazım marcamarca'yı.

bullock
#91 Gönderildi : 25 Haziran 2013 Salı 08:52:05(UTC)
bullock

arkadaşlar ben genelde ziya ayakkabılarını beğenirim zaten ayakkabılarımın bir çoğu da ziya markadır ama marcamarca 'da de lasage paris 'i görünce gerçekten modelleri karşısında hayranlık uyandırdı bende marcamarca 'dan başka bir alışveriş sitesinde de görmedim de lasage paris 'i hem marcamarca kapıda ödeme de kabul ettiği için aslında daha iyi marcamarca 'dan satın almak.

kınlımoz
#92 Gönderildi : 25 Haziran 2013 Salı 10:42:55(UTC)
kınlımoz

marcamarca de lasage paris ayakkabılarının rugan bir modelini sipariş ettim az önce kalitesi konusunda da sizlerin yorumlarından faydalandım teşekkür ederim arkadaşlar. De lasage paris ayakkabılarının kalıpları hakkında şimdilik bir bilgim yok eğer ayakkabı olmazsa marcamarca bu markada da değişim yapıyo sanırım aslına bakarsanız iade etmek istemem bu ayakkabıyı.

mirty
#93 Gönderildi : 25 Haziran 2013 Salı 11:42:24(UTC)
mirty

şuan marcamarca 'da ki lofos pijama kampanyası çok hoş kızlar hem takım olmalarına rağmen çok uygun fiyatlı ben özellikle kurdelalı modeli çok beğendim ve sipariş ettim marcamarca 'dan kapıda ödeme ile tekrar söylemekte fayda var fiyatlar çok uygun marcamarca 'da.

xmaxxmax
#94 Gönderildi : 25 Haziran 2013 Salı 12:48:14(UTC)
xmaxxmax

marcamarca 'da ki de lasage paris kampanyasında ki fiyatlar o modellere göre çok çok düşük gerçekten bunca zaman yüzlerce lira boşuna verdiğimi hissettirdi marcamarca 'da ki de lasage paris kampanyası bana bi sipariş verdim ve bir daha ki alacağım modeli de belirledim bir normal bir rugan marcamarca teslimatı gerçekleştirdiği zaman detaylar hakkında daha açıklayıcı bir yorum yapacağım sizlere.

music
#95 Gönderildi : 25 Haziran 2013 Salı 13:32:14(UTC)
music

marcamarca kampanyalarında en hoşuma giden olay kombinlemeye uygun kampanyaları aynı anda yayınlıyor olması. Örnek verecek olursam South Yacht Club ayakkabılarına bakarken marcamarca'da aynı markanın gömleklerine rastladım birbirine o kadar uyumlu üretilmişler ki bir tane de gömlek sipariş ettim marcamarca 'dan.

osmann
#96 Gönderildi : 26 Haziran 2013 Çarşamba 10:46:31(UTC)
osmann

marcamarca 'da bgn açılan karaca kampanyasına göz atmanızı öneririm arkadaşlar karaca farkı ve kalitesini zaten biliyosunuz marcamarca 'da kampanyayı çok geniş tutmuş gerçekten iç giyimden cüzdan'a gömlekten çoraba kadar bir çok karaca mevcut koleksiyonda ben karaca ceketleri çok beğendim.

sanko
#97 Gönderildi : 26 Haziran 2013 Çarşamba 12:03:00(UTC)
sanko

marcamarca bgn yeni kampanyalarını kadınlara ayırmış bir de nankörlük ederler marcamarca kadın kampanyalarına yoğunluk vermiyor diye bgn farkettiğim 5 tane yeni butik sadece kadınlar için gerçi karaca erkek çeşit bakımından oldukça zengin olmuş ama ben marcamarca 'da böyle geniş kampanyalar olunca çok karar veremiyorum hiçbir zaman da tek parça siparişle bitiremedim bgn karacadan hem gömlek hem çorap hem de cüzdan aldım bir daha yakalayamam diye.

mirty
#98 Gönderildi : 26 Haziran 2013 Çarşamba 12:09:45(UTC)
mirty

marcamarca 'da bgn.de enna levoni kampanyası yayınladı arkadaşlar son derece güncel abiyeler var hem gece davetlerinde hem mezuniyet kıyafetlerine son derece uygun modeller var koleksiyonun da geneli neon renklerden oluşuyo o yüzden kolay kolay da modası geçmeyecek bir kampanya yayınlamış marcamarca.

android
#99 Gönderildi : 26 Haziran 2013 Çarşamba 13:33:34(UTC)
android

marcamarca 'da enna levoni gece konsepti olarak gerçekten başarılı bir kampanya olmuş ama daha casual ve ofis konsepti bir kampanya arıyorsanız marcamarca 'da ki karaca bayan hem çok uygun fiyatlı hem zengin çeşitli.

solayla
#100 Gönderildi : 26 Haziran 2013 Çarşamba 13:52:51(UTC)
solayla

genel olarak klasik giyim tarzına sahip olduğum için marcamarca 'da ki de lasage paris kadar iddialı ve hoşuma giden birçok ayakkabıyı bir arada gerçekten görmedim marcamarca 'yı tebrik etmek lazım de lasage kampanyası için ve de lasage tasarımcılarını model bakımından çok trend modellere sahip olmanın yanısıra fiyat bakımından birçok marka ayakkabının altında olması sonucu her zaman de lasage tercih edebilirim.
Bu konudaki kullanıcılar
Guest
7 Sayfalar«<34567>
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.