logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

7 Sayfalar«<4567>
awayway
#101 Gönderildi : 27 Haziran 2013 Perşembe 11:38:57(UTC)
awayway

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 24.6.2013(UTC)

arkadaşlar merhaba bana soracak olursanız da marcamarca 'da ki enna levoni kampanyasını tek geçerim ve tavsiye ederim enna levoni yurtdışında özellikle rusya 'da çok bilinen ve aranan markalardan marcamarca gene farkı görerek yayınladı bu kampanyayı başka hiçbir sitede görmedim şimdiye kadar marcamarca böyle bildiğim birkaç markayı 'da Türkiye pazarına sokarak ciddi reklam giderleriyle ciddi marka itibar çalışması yaptı enna levoni 'de bunlardan biri.

mirty
#102 Gönderildi : 28 Haziran 2013 Cuma 08:43:19(UTC)
mirty

Katılan: 24.6.2013(UTC)

marcamarca 'da bugün luisido bilezik diye bir kampanya yayınlandı arkadaşlar özellikle bohem tarzı sevenler için bohem'e yakın bilezikler var koleksiyonda ve fiyatlar aşırı derecede uygun değişik desenlerde tam 8 tane bilezik sipariş ettim marcamarca 'dan ancak toptancılarda bu fiyattan alabilirsiniz bu tarz bilezikleri.

zodia
#103 Gönderildi : 29 Haziran 2013 Cumartesi 10:11:32(UTC)
zodia

Katılan: 28.6.2013(UTC)

marcamarca 'da şuan ki levi's ayakkabı kampanyası hem çeşit yönünden hem fiyat yönünden çok başarılı bir kampanya olmuş ayakkabılar yeni sezon bence siparişinizi verin çünkü kısa sürede tükenebilir böyle bir kampanya gerçi marcamarca genel olarak stok güncellemesi yapıyo buna genuova saat alırken şahit oldum ama gene de siz işinizi şansa bırakmayın.

division96
#104 Gönderildi : 29 Haziran 2013 Cumartesi 11:47:34(UTC)
division96

ben marcamarca 'ya her girdiğimde muhakkak de lasage paris kampanyasına bi bakarım ve kesin olarak yeni modeller eklenmiş oluyo ne yazık ki her seferinde alamıyorum ama şu ana kadar marcamarca 'dan 4 çift de lasage ayakkabı aldım hepsi de hızlı kargolandı siz de genelde benim gibi klasik giyinmeyi seviyorsanız mutlaka size ait en azından bir çift de lasageniz olmalı.

towing
#105 Gönderildi : 29 Haziran 2013 Cumartesi 12:09:05(UTC)
towing

marcamarca kadın kampanyalarına önem vermiyor diyoruz ama özellikle son haftalarda kadın kampanyalarında ki yükselişin farkında mısınız bilemiyorum şuan marcamarca 'da 8 tane kadın kampanyası var iç giyim takı kozmetik vs. ne isterseniz kapıda ödeme ile sipariş edebilirsiniz marcamarca 'dan fakat ben size öncelikle garmentor kampanyasını öneririm marcamarca 'daki.

camar
#106 Gönderildi : 29 Haziran 2013 Cumartesi 12:17:22(UTC)
camar

ya marcamarca garmentor kampanyasında erkek koleksiyonu da varmış hemen bikaç t-shirt sipariş ettim marcamarca sayfasından ama şortlarda da çok fena gözüm kaldı Allah 'tan kapıda ödeme var ki şortu kartımda limit kalmadığından kapıda ödeme ile sipariş ettim marcamarca şu kapıda ödemeyi iyi ki yaptı valla yoksa o şort şuan benim siparişim olmayacaktı :)

natocu
#107 Gönderildi : 29 Haziran 2013 Cumartesi 12:25:00(UTC)
natocu

marcamarca 'da ki de lasage paris ayakkabıları hakkında söylediklerinize katılıyorum arkadaşlar ne yalan söyleyim genelde hotiç ayakkabılarını beğenir alırım ama marcamarca 'daki de lasage paris kesinlikle hotiç'i unutturdu bana dikkat edin de lasage modelleri gibi hiçbir markada böyle özgün modeller var de lasage 'de...

jax
#108 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 08:07:04(UTC)
jax

marcamarca bugün click bomb diye bir t-shirt kampanyası yayınladı arkadaşlar t-shirt baskıları çok farklı geldi bana özellikle gazete formatlı baskı t-shirt çok iyi ben marcamarca 'dan onu sipariş ettim fiyat konusunda marcamarca 'dan aldığım ürünlerin hepsini ekonomik aldım polo t-shritleri bile 29,90 'a satıyor marcamarca.

quantaman
#109 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 09:47:42(UTC)
quantaman

abi marcamarca new balance fiyatlarını 59,90 'a düşürdü mailing yoluyla haberim oldu benimde bence şuan marcamarca'da new balance kampanyasına bakmadan başka kampanyalara bakmayın çünkü ayakkabılar saniyede tükenebiliyo marcamarca 'da. Millet gördü 59,90 tl.'ye new balance 'yi kapış kapış götürüyo valla.

selen
#110 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 11:58:41(UTC)
selen

marcamarca 'da ki mavi süet model kaldı daha tükenmedi arkadaşlar güzel bir model sipariş ettim valla marcamarca 'dan başka zaman biraz zor denk gelir belki gelmez ya da gelirse de gene marcamarca 'dan gelir. :)

tınılı
#111 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 13:04:07(UTC)
tınılı

ben vermonth derim başka bişey demem arkadaş tasarım ve kalitesiyle pahalı birçok saati gölgede bırakır vermonth saat üstelik marcamarca tarafından 2 yıl garantili saatler gördüğüm kadarıyla vermonth tercih eden tek kişi de ben değilim forumun çeşitli yerlerinde ısrarla vermonth bekliyoruz diyen arkadaşların olduğuna da şahit oldum gördüğüm kadarıyla marcamarca sizleri kırmamış :)

ver-mol
#112 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 14:21:17(UTC)
ver-mol

ben vermonth kadar genuova saatlerini de beğeniyorum marcamarca 'da ki aslında vermonth 'un spor modelleri genuova 'nın ise klasik modellerini tercih ediyorum kalite yönünden ikisini de yarıştıramazsınız arkadaşlar saf çelikten yapılmış son derece sağlam saatler hem ben saatlere kişilik yüklediğim içinde bu iki markayı alıyorum hep marcamarca 'dan karakteristik duruşu olan saatler birçok modelini almadan da bırakamayacağım bu markaları hastayım ben.

summer
#113 Gönderildi : 2 Temmuz 2013 Salı 12:48:35(UTC)
summer

şuan marcamarca 'da cilck bomb die bir kampanya var ben şimdiye kadar bu tarz baskılara sahip t-shirtler görmemiştim açıkcası çokta canlı bi koleksiyon hazırlamış marcamarca üstelik 14,90 gibi komik bir fiyatı var t-shirtlerin valla 2 tane sipariş ettim bile nasılsa ürün detayında kumaş bilgilerine kadar verilmiş marcamarca tarafından.

golf
#114 Gönderildi : 3 Temmuz 2013 Çarşamba 12:47:11(UTC)
golf

marcamarca bugün sandalet ve terlik modası diye bir kampanya yayınladı birçok büyük markanın sandalet ve terliklerini tek bir kampanyada toplamış. marcamarca fiyatları piyasanın bayaa altında dockers terlik aldım size de kampanyaya bakmanızı tavsiye ederim valla çok karlı çıkarsınız.

shift
#115 Gönderildi : 3 Temmuz 2013 Çarşamba 15:10:41(UTC)
shift

marcamarca 'nın kombinlemeye müsait kampanyaları aynı gün yayına alması olayını takdirle karşılıyorum kombin için alışverişe başladıysanız işiniz marcamarca 'da kısa sürer ve kolayca kombin oluşturup siparişinizi tamamlayabilirsiniz bu yönüyle marcamarca çok pratik bir alışveriş sitesi haline geliyor ve tercih etme sebeplerimin ilk sıralarında yer alıyor.

glas
#116 Gönderildi : 4 Temmuz 2013 Perşembe 09:03:57(UTC)
glas

marcamarca bu sabah lady's collection diye bir kampanya yayınladı arkadaşlar istediğiniz birçok parçaya ulaşabilirsiniz bluz, elbise, ceket tunik vs. birsürü parça var ayrıca marcamarca fiyatları çok fazla ucuz düşünsenize marcamarca 'dan 14,90 'a elbise sipariş ettim :) açıkça söylemem gerekirse şimdiye kadar bu ücrete bir elbise almadım hemde kapıda ödeme ile.

susak
#117 Gönderildi : 4 Temmuz 2013 Perşembe 09:38:21(UTC)
susak

arkadaşlar marcamarca vermonth saat kampanyasını kaçırmayın derim marcamarca ne zaman bu kampanyayı açsa ilk günden birçok modeli tükeniyo mail yoluyla haberi olanlar hemen aldı istediği vermonth saati marcamarca 'dan fakat ikinci güne kalanlar beğendiği modeli tükendi olarak görebilirler ancak şöyle söyleyim marcamarca 'yı belli aralıklarla kontrol edin çünkü marcamarca genel olarak kampanyalarında stok güncellemesini çok sık yapıyor.

camar
#118 Gönderildi : 4 Temmuz 2013 Perşembe 09:46:43(UTC)
camar

vermonth saat konusunda sana katılıyorum susak hem biliyosun vermonth gövde materyali saf çelikten yapılmadır bu yüzden de çok sağlam bir saat markasıdır marcamarca'nın vermonth saatleri de çok indirimli sattığını vermonth saat fiyatlarını araştırırsanız anlayabilirsiniz. Üstelik eğer isterseniz marcamarca sizin için değişim yollarını da açık tutuyor oldu da değiştirmek istediniz aklınıza illa iade edecem diye bir şart gelmesin marcamarca bu konu da sizi iade 'ye zorlamıyor.

shift
#119 Gönderildi : 6 Temmuz 2013 Cumartesi 09:36:05(UTC)
shift

arkadaşlar marcamarca vermonth saat kampanyasında tükenen birçok saate stok eklemesi yaptı ben beğendiğim vermonth 'u alabildim en sonunda bu sayede şunu söylemeliyim marcamarca 'dan bir vermonth alın kesinlikle diğer modellere de yöneleceksiniz hepsi birbirinden güzel bu saatlerin marcamarca bu sefer biraz özletti kampanyayı ama sonunda tam koleksiyon ile tekrar yayınladılar.

ahmetb
#120 Gönderildi : 8 Temmuz 2013 Pazartesi 08:29:52(UTC)
ahmetb

marcamarca free bull t-shirtlere gene yeni modeller eklemiş arkadaşlar hem de aynı fiyat 19,90 'dan ciddi söylüyorum bir kere marcamarca free bull kampanyasına girdiğimde de yeni modellerle karşılaşmayım her seferinde daha da iddialı modeller ekleyerek her seferinde bir sipariş vermeme de sebep oluyo çünkü acayip rahat kumaşları var free bull t-shirtlerin ve bu tarzları 19,90 'a hiçbir yerde bulamazsınız ben böyle bir kaliteyi bu kadar ucuza marcamarca dışında görmedim almadım kapıda ödeme ile sipariş ettiğimden yorulmadan alıyorum t-shirtlerimi çok rahat...

Bu konudaki kullanıcılar
Guest (2)
7 Sayfalar«<4567>
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.