logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

3 Sayfalar<123>
songül
#21 Gönderildi : 14 Haziran 2013 Cuma 12:57:43(UTC)
songül

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 11.4.2013(UTC)

ben marcamarca kampanyalarından en çok oxford ayakkabı kampanyasını beğeniyorum çok kaliteli ve renk seçeneği olarak çok seçeneğe sahip ve el yapımı olması sebebiyle de ayrı bir yeri vardır bende sayı olarak söyleyecek olursam tam 4 çift oxford ayakkabım var bgn ise 5nci oxford'umu sipariş ettim marcamarca 'dan.

laçin
#22 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 08:26:58(UTC)
laçin

marcamarca collezione kampanyası yayınlamış ki bakmadan geçmeyin özellikle ayakkabılarda ki fiyatlar çok uygun ben hemen tükenmeden bi collezione ayakkabı sipariş ettim ki marcamarca hızlı gönderim yapıyo biliyosunuz bikaç gün içinde gelecek o zaman tekrar ürün hakkında yorum yapacağım sizlere.

büşra
#23 Gönderildi : 21 Haziran 2013 Cuma 12:41:07(UTC)
büşra

bershkaaaaa kızlar marcamarca bershka kampanyasına kesinlikle bakmalısınız fiyatlar o kadar uygun ki marcamarca 'da 4 parça sipariş ettim çünkü bir daha bu fiyatlara yayınlanır mı bilemiyorum. Bakmanız için link https://marcamarca.com.t...marka-979-tum-liste.aspx

muradiye
#24 Gönderildi : 24 Haziran 2013 Pazartesi 08:19:14(UTC)
muradiye

Katılan: 21.5.2013(UTC)

marcamarca bershka kampanyasında ki şort fiyatları çok uygun arkadaşlar haftasonu mağazalarında 44,00 tl. idi marcamarca fiyatları kaçırılmayacak fiyatlar ki kampanya da bayaa geniş olmuş marcamarca kadın kampanyalarında da ses getiriyo artık yavaş yavaş farkediyorum kadın kampanyalarına da yavaş yavaş ağırlık verdiğini marcamarca 'nın.

ayşe
#25 Gönderildi : 25 Haziran 2013 Salı 13:39:31(UTC)
ayşe

Katılan: 3.4.2013(UTC)

marcamarca 'da ki lofos pijama fiyatları gerçekten çok uygunmuş. Takım olmalarına rağmen tek parça fiyatına satıyor marcamarca hem bu fiyatlarla çabucak tükenir o yüzden beğenen hemen versin siparişini marcamarca 'dan.

sondurak
#26 Gönderildi : 25 Haziran 2013 Salı 14:36:07(UTC)
sondurak

Katılan: 24.6.2013(UTC)

marcamarca morsechio kampanyasında fiyatlar nasıl bu kadar düşük olabiliyor anlayamadım. Tanıtım fiyatı mı acaba marcamarca tanıtımını üstlendiyse zararına satış yapıyor olabilir ve 4 tane ayakkabı sipariş ettim toplamda 120 tl.'yi geçmedi şaka gibi kampanya yapmış marcamarca helal olsun.

ermer
#27 Gönderildi : 27 Haziran 2013 Perşembe 12:28:40(UTC)
ermer

marcamarca karaca bayan kampanyası benim açımdan en başarılı kampanyalardan biri hem bu sefer marcamarca kampanyayı biraz daha genişletti spor parçaların yanında klasik parçalara da yer vermiş, sadece bir t-shirt alacakken işyerinde giymek için bir etek sipariş ettim marcamarca 'dan :) biraz değişik bir alışveriş oldu ama bir daha ki marcamarca kampanyasında alsam da olur t-shirt'ümü.

shadow
#28 Gönderildi : 28 Haziran 2013 Cuma 09:05:50(UTC)
shadow

arkadaşlar şuan marcamarca 'da beni çok heyecanlandıran bir kampanya var film afişleri sevdiğimiz birçok film ve kahramanın posterleri ve afişleri mevcut kampanya da şunu söylemek istiyorum ben bu tarz posterleri akmar pasajından 50-60 tl. aralığında bulup alabiliyorum benimkiler genelde grup posterleri oluyor ama hepsi aynı fiyatlar bu bakımdan marcamarca kampanyasında ki fiyatları kaçırmayın derim ben.

v-rod
#29 Gönderildi : 28 Haziran 2013 Cuma 09:36:19(UTC)
v-rod

ben süperman 4 'ü sipariş ettim bile marcamarca 'dan ve şunu söyleyim shadow çok doğru söylüyor kadıköy akmar 'da en aşşağı 50 tl 'tye alabiliyorsunuz bu posterleri bir de gitti geldi külfeti var tabi bütün bunları düşündükten sonra marcamarca 'dan sipariş etmek son derece mantıklı bir hareket olur.

tomriks
#30 Gönderildi : 28 Haziran 2013 Cuma 10:50:18(UTC)
tomriks

bende joker'i sipariş ettim marcamarca 'dan elinde kart olan afiş çok karizmatik geldi bana arkadan yapıştırmalı olması kullanım bakımından da kolaylık sağlıyo çünkü genel de bu posterler yapışkansızdır duvarda kullanacağınız zaman köşelerden bantla tutturmak gerekli o da hem kötü görünüyo hem de zamanla duvarda iz yapıyo çıkardığınız zaman da rezil bi görüntü ortaya çıkıyo bu yüzden kahramanlar geçidinde ki posterler bayaa kullanışlı fiyat zaten bomba.

kendir
#31 Gönderildi : 28 Haziran 2013 Cuma 13:28:21(UTC)
kendir

marcamarca 'dan devamlı takı kampanyası istedik durduk bgn. luisido bilezik diye bir kampanya yayınladı fiyatları bakımından oldukça uygun bende bikaç tane sipariş ettim marcamarca 'dan ama bu sefer sırada mayo & bikini var bunu bekliyoruz marcamarca 'dan...

graveyardguard
#32 Gönderildi : 29 Haziran 2013 Cumartesi 10:31:40(UTC)
graveyardguard

Katılan: 28.6.2013(UTC)

marcamarca fc plus kampanyasında https://marcamarca.com.t...i-urun-detayi-71280.aspx bu hırkayı görünce direkt sepete ekledim çok hoş gerçekten bir murat boz'un seçtiği kazaktan aldım resmen kışlık alışveriş yaptım marcamarca 'dan :) ama zaten önümüz kış zamanı gelecek nasıl olsa :)

ezi
#33 Gönderildi : 29 Haziran 2013 Cumartesi 12:03:02(UTC)
ezi

bende marcamarca 'da garmentor kampanyasını çok beğeniyorum hem renk hem model bakımından tam bu yazın trendlerini yansıtıyo ki fiyatları hiç söylemiyorum gene marcamarca yapacağını yapmış zaten ben şort ve pantolon sipariş ettim marcamarca 'dan kesinlikle tavsiye ediyorum garmentor çok iyi bir markadır.

min-min
#34 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 08:16:21(UTC)
min-min

arkadaşlar marcamarca new balance ayakkabılarını 59,90 'a kadar düşürdü kısa süreliğine ben hemen aldım ama kampanya çok hareketli heran tükenme riski var marcamarca mailing sayesinde haberim oldu benim de. marcamarca ara sıra böyle sürprizler yapıyo o da bunalardan biri bence kaçmaz fırsat bu.

det-ay
#35 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 08:28:28(UTC)
det-ay

valla bende yakaladım marcamarca 'da bi new balance şükür tükenmemişti ama dediğiniz gibi sayfayı ne zaman yenileseniz her an tükendi şeridiyle karşılaşabilirsiniz ne diyim polo t-shirtleri 29,90 gibi fiyata veren marcamarca new balance ayakkabılarını da 59,90 'a verir bravo demekten başka birşey gelmiyor aklıma.

xhanyhan
#36 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 09:51:22(UTC)
xhanyhan

marcamarca 'da ki nice think kampanyasında ki çiçek desenli elbiselere bayıldım ya direk sipariş verdim kapıda ödeme ile bikaç güne gelir inşallah haftasonu giymem gerekiyor gerçi marcamarca teslimatları 3-4 gün aralığındaymış içim rahat ama çok istiyorumya nazar değer diye korkuyorum :)

shift
#37 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 09:55:34(UTC)
shift

valla marcamarca vermonth saat kampanyasını açtıya marcamarca 'dan daha başka birşey istemiyorum :) bu sefer kampanya beklememek için beğendiğim iki tane vermonth saati de sipariş ettim marcamarca 'dan saat hastalığıma hastalık kattı vermonth modelleri iyiki marcamarca var da saat gibi saatler oluyo artık internette.

solcan
#38 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 09:58:54(UTC)
solcan

valla marcamarca gene bir mayo bikini kampanyası yayınlamadı ama bu sefer en azından plaj çantaları kampanyası yaptı da kapıda ödemeyle bi çanta sipariş ettim kendime ama inanıyorum marcamarca ben tatile gitmeden bir mayo & bikini kampanyası yayınlayacak.

summer
#39 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 10:16:32(UTC)
summer

o değil de marcamarca 'da kahramanlar geçidi kampanyasına gözatın arkadaşlar 19,90 'a film posteri bulamazsınız kolay kolay benim grup posterlerine bile veridiğim para aynı ölçülerde olmasına rağmen en az 40-50 tl. marcamarca büyük indirime gitmiş ki insanda nostaljik duygularda uynadırıyo özellikle 90 ' lar jenerasyonu ilgilenir marcamarca 'da ki kahramanlar geçidiyle ne bileyim bir de he-man olaydı 4ncü posterim de o olurdu ama göremedim maalesef.

store
#40 Gönderildi : 1 Temmuz 2013 Pazartesi 10:29:17(UTC)
store

ben marcamarca 'da gene de lasage diyorum gene de lasage diyorum bir türlü vazgeçemiyorum ayakkabıdan arkadaşlar böyle bi tarz böyle bir koleksiyon yok gerçekten marcamarca dışında herhangi bir site ya da bir mağazada. İş yerimde klasik tarzda giyindiğim için klasik ayakkabılar tercih etmek durumundayım ve abartmıyorum bugünkü siparişimi sayarsak 6ncı de lasage mi sipariş ettim marcamarca 'dan sonu da pek gelecek gibi değil çok çok rahat ve modern ayakkabılar.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest
3 Sayfalar<123>
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.