logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

5 Sayfalar«<2345>
yağmur
#61 Gönderildi : 11 Haziran 2013 Salı 08:52:20(UTC)
yağmur

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 11.4.2013(UTC)

artık marcamarca 'nın bir mayo & bikini kampanyası yayınlamasının vakti geldi artık bu sezon sadece 2 kere yayınladılar. Geçen kampanyanın kombin bikinilerini çok beğenmiştim ama bütçem uygun olmadığından alamadım şimdi alacak durumdayım ama kampanya yok marcamarca sesimizi duy yayınla şu kampanyayı artık.

tomblade
#62 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 10:02:00(UTC)
tomblade

Katılan: 21.5.2013(UTC)

ya marcamarca genuova kampanyasında süper saatler var ama vermonth kampanyası da çok iddialı bu iki kampanya çok arada bıraktı beni sizlerden yardım isteyecem fikir konusunda ama genuova kampanyası oldukça tükenmiş acaba marcamarca stok açar mı beklemeli miyim yoksa al bi vermonth o da iyidir mi diyosunuz.

casdurk
#63 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 10:08:04(UTC)
casdurk

arkadaşım son derece mantıklı kampanyalarda arada kalmışsın ama sana şunu söyleyim ne genuova 'nın vermonth 'dan ne de vermonth 'un genuova 'dan çok kalite farkı yoktur :) bence sen sevdiğin model hangi markadaysa ondan al iki markada da sıkıntı yaşamazsın zaten saatleri marcamarca garantili gönderir aklında da bişey kalmaz istersen bu markalarla marcamarca değişim bile yapar yani siparişin önü açık ne istersen onu al kardeş.

santaman
#64 Gönderildi : 17 Haziran 2013 Pazartesi 12:16:01(UTC)
santaman

bende müsadenizle konuya dahil olmak istiyorum ama çok farklı şeyler de söylemeyeceğim açıkcası bu iki markada çok kaliteli saatlerdir. Vermonth italya'da son derece bilinirliği olan bir saat markası genuova ise yıllardır televizyon reklamlarında sponsorlar da bile gördüğümüz bir marka benim tavsiyem de beğendiğim modeli alman yönünde olacak. Bu iki markayı da marcamarca başarılı ve hızlı bir şekilde pazarlıyo garantili kutulu gelsin istiyosan ver siparişini en geç 3-4 gün sonra da koluna takarsın artık.

büşra
#65 Gönderildi : 21 Haziran 2013 Cuma 12:47:49(UTC)
büşra

marcamarca kampanyaları çok hoş hatta az önce bershka'dan bahsettim bir başlık altında ki marcamarca 'nın indirim oranları gerçekten çok etkileyici fakat eleştri yapmam gerekirse şunu söylemeliyim bütün yaz sadece bir kere mayo kampanyası yayınladı marcamarca bu konuya biraz daha ilgi gösterirlerse bence daha iyi olacak.

hamil
#66 Gönderildi : 21 Haziran 2013 Cuma 13:22:24(UTC)
hamil

ben marcamarca kampanyaları arasında en çok de lasage paris kampanyasını beğeniyorum çünkü hiçbir yerde ya da alışveriş sitesinde lasage paris modelleri gibi özgün modeller görmedim. Üstelik marcamarca fiyatları bu ayakkabılara göre bayaa ucuz geldi bana normal şartlarda piyasadan her zaman yüz lira'nın üzerinde ücretler ödüyoruz bu yüzden marcamarca 'dan siparişimi tamamladım bakalım bi gelsin detaylar hakkında da yorum yapacağım sizler için.

erim
#67 Gönderildi : 21 Haziran 2013 Cuma 14:39:13(UTC)
erim

Sıralama: Member

benim şuan marcamarca 'da ki en favori kampanyam fc plus her türlü parça mevcut ve ciddi indirim yapmış marcamarca özellikle takım elbise fiyatları oldukça ucuz blazer ceketler ise son derece modern valla fc plus'ı tuttum ne yalan söyleyim marcamarca sunumu da son derece profesyonel olmuş tebrik ederim gerçekten.

öztuna
#68 Gönderildi : 21 Haziran 2013 Cuma 15:45:55(UTC)
öztuna

marcamarca lütfen ama lütfen genuova saat kampanyanıza stok ekleyin eğer hepsini güncelleme imkanınız yoksa da en azından GENUOVA GNV290ATM AUTOMATIC RESERVE DE MARCHE modeline ekleyinde satın alayım hergün marcamarca sayfasını ziyaret ediyorum belki stok eklenmiştir diye ama hergün kocaman tükendi yazısıyla karşılaşıyorum çok inat ettim ne olursa olsun o genuova benim olacak.

samsonite
#69 Gönderildi : 22 Haziran 2013 Cumartesi 12:13:49(UTC)
samsonite

ben hala marcamarca da mayo kampanyası göremedim günlerdir de kontrol ediyorum ama nafile neden yayınlamıyor halbuki bu mevsim tam da mayo satılacak bir mevsim değil mi Allah aşkına başka başka birçok arkadaşım da istemiş kampanyayı ama marcamarca pek yayınlayacak gibi durmuyor.

puppets
#70 Gönderildi : 22 Haziran 2013 Cumartesi 12:40:10(UTC)
puppets

valla marcamarca kampanyaları genel anlamda kaliteli fakat benim için marcamarca 'da ayrı olan kampanya de lasage paris 'tir. Erkek ayakkabı modellerinde bu kadar güzel modeli bir arada görmemiştim açıkcası. Marcamarca 'daki kampanyasına baktığınız da anlayacaksınız zaten söylemek istediğimi bu kadar çağdaş modelleri uygun fiyatlara satıyo olmasından sebepte marcamarca 'ya çok teşekkür ediyorum maalesef her ay bir ayakkabı alabiliyorum marcamarca 'dan ve son 3 aydır sadece de lasage kullanıyorum şiddetle tavsiye ediyorum eğer kaliteli bir ayakkabınız olsun istiyorsanız de lasage paris derim ben.

ceylo
#71 Gönderildi : 24 Haziran 2013 Pazartesi 08:30:18(UTC)
ceylo

marcamarca de lasage paris konusunda katılıyorum arkadaşlar ama spor anlamda polo ayakkabıları da çok başarılı ve ucuz buluyorum, marcamarca polo kampanyasını her zaman güncel tutar ben devamlı takip ederim marcamarca 'yı özellikle tuttuğum kampanyası polo ayakkabı ve t-shirt hem uygun fiyatlı hem de güncel çizgiler var koleksiyonda.

tween
#72 Gönderildi : 24 Haziran 2013 Pazartesi 08:40:48(UTC)
tween

marcamarca kampanyalarında erkekler her zaman istediğini buluyor bu da herkes tarafından biliniyor zaten ama benim marcamarca için dile getirmek istediğim yaz mevsimi olması sebebiyle erkekler için de şort mayo kampanysı yayınlaması hatta plajla ilgili herhangi bir kampanya bile olabilir kapıda ödeme yapmak istiyorum bu yüzden marcamarca 'dan bekliyorum kampanyayı ve tatil için bir haftam var marcamarca 'dan başka bir site bir hafta içerisinde kargomu getirmez alıp kullanamadığımla kalırım.

pelin
#73 Gönderildi : 24 Haziran 2013 Pazartesi 10:48:13(UTC)
pelin

Sıralama: Member

Katılan: 3.4.2013(UTC)

evet mesela bende defalarca kadınlar için marcamarca 'dan mayo bikini kampanyası istedim ama nafile marcamarca duymuyor bizi hem erkekler için ben marcamarca 'nın yazlık bir kampanya yayınladığını hatırlıyorum aslına bakacak olursanız kadınlar için de yapmıştı fakat o zaman tatil planım yoktu şimdi ise kapıda ödeme ile bikini almak istiyorum onun için de marcamarca ' yı bekliyorum.

otaç
#74 Gönderildi : 24 Haziran 2013 Pazartesi 12:27:07(UTC)
otaç

marcamarca 'da ki en başarılı kadın kampanyası bana göre herve legel inceltici özelliğide olan bu elbiseleri 2dir marcamarca 'da görüyorum ve o örümcek ağlı modelere resmen aşık oldum hemen de siparişimi oluşturdum marcamarca 'da fiyat bakımından ultra indirim söz konusu indirim oranı kesinlikle % 50 'nin üzerinde.

oylum
#75 Gönderildi : 24 Haziran 2013 Pazartesi 12:52:06(UTC)
oylum

marcamarca 'daki herve legel kampanyasını bende çok beğendim otaç hanım hem bu elbiseler normal şartlarda marcamarca fiyatlarının neredeyse 3 katı marcamarca çok geçerli bir indirim oranı yakalamış gerçekten takdir etmek lazım örümcek ağlı modelde bende hemfikirim hatta siparişimi de verdim :) geldiğinde elbiseyle ilgili daha detaylı bir yorum yapabilirim sizler için.

silvian
#76 Gönderildi : 24 Haziran 2013 Pazartesi 15:28:09(UTC)
silvian

Katılan: 24.6.2013(UTC)

marcamarca 'daki bershka çok kaliteli bir kampanya olmuş ki fiyat konusunda arkadaşlarıma sonuna kadar katılıyorum marcamarca fiyatlarıyla bershka mağaza fiyatları gerçekten çok alakasız marcamarca haddinden fazla indirim yapmış bende şort aldım 18,90 'a şaka gibi gerçekten.

berliner
#77 Gönderildi : 25 Haziran 2013 Salı 08:12:31(UTC)
berliner

marcamarca de lasage paris kampanyası çok kaliteli bir kampanya gerçekten modelleri çok marjinal ve model sayısı geniş gerçi model sayısının çok olması seçimi zorlaştırıyor ama marcamarca de lasage paris 'i çok sık yayınlıyor yani almak istediğiniz modeller çoğu zaman tekrar yayınlanıyo bir nevi elinizin altında gibi bir lüks sunuyor marcamarca unutmadan söyleyim kapıda ödeme ile sipariş ettim ve marcamarca de lasage paris 'te değişimde yapıyor yani en ufak birşey de hemen iade yapmanız gerekmiyor.

yoklohama
#78 Gönderildi : 25 Haziran 2013 Salı 08:32:45(UTC)
yoklohama

de lasage paris hakkında söylediklerinize katılıyorum arkadaşlar tasarımcılarını kutlamak lazım gerçekten çok özgün ayakkabılar ki büyük birçok marka ayakkabıdan çok daha şık tasarımlara sahip marcamarca 'da çok başarılı pazarlamasını yapıyo gerçekten istediğiniz zaman ulaşabilmeniz çok büyük bir lüks bu yüzden marcamarca 'ya teşekkür ederim.

pilsner
#79 Gönderildi : 25 Haziran 2013 Salı 11:46:35(UTC)
pilsner

arkadaşlar marcamarca genuova kampanyasında stok güncellemesi yaptı saatlerin hepsi tükenmişti neredeyse şimdi ise birçoğu satışta beğendiğiniz modeli kaçırmayın yoksa göreceksiniz marcamarca 'da ki kampanya 2 gün içinde tükenecek bu yüzden geç kalmayın bence.

lancomlancom
#80 Gönderildi : 27 Haziran 2013 Perşembe 12:16:12(UTC)
lancomlancom

marcamarca karaca bay kampanyasında bu sefer ceketlere de yer vermiş arkadaşlar karaca ceketleri en az gömlekleri kadar iddialıdır. Karaca'nın kalitesi hakkında herhangi birşey söylememe gerek yok zaten karaca farkı ortada. Marcamarca her karaca kampanyasında koleksiyonu genişletiyo genişledikçe karar vermek zorlaşıyo ama bir dahakine direk iç giyime yönelecem çünkü karaca 'nın iç çamaşırı da gerçekten iyidir.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest (6)
5 Sayfalar«<2345>
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.