logo
Hoşgeldiniz! Tüm özellikleri lütfen etkinleştirmek için Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

kolumanlar
#1 Gönderildi : 12 Mart 2014 Çarşamba 18:07:39(UTC)
kolumanlar

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 12.03.2014(UTC)
Mesajlar: 5
Konum: eski üsküdar cad. bülbülderesi sk.no:47/1

Markayı erkek ayakkabıları sektöründe marka ve malzeme seçimi bu gün olmadığı kadar geniştir. Tod’s asla banal olmayan, klasik zevkte, tamamı İtalyan yapımı modeller sunarken, Marchigiano grubunun önemli bir diğer büyük markası olan Hogan birçok yeni yenilikçi tekliflerle interaktif modelin ötesine uzanmaktadır. Dsquared ve Dolce & Gabbana İtalyan imalat geleneği ortamında kalmasına rağmen yenilikçi tasarımdaki bir topuk ile kendini gösteren şık bir spor ayakkabı ile en mükemmel tarzlar arasından birini sunmaya devam etmekteler.
Online mağazamızda en çok satılanlar arasında bulunan Prada ayakkabıları, imalatçının en azami seviyelerde lüks olan deri işlemede uzmanlaşmış olması nedeni ile son koleksiyon modellerinden yüzlerce çeşidi daima hazır olarak bulundurmaktadır.
Gucci değerli metalik detaylar veya cırt cırt, kırmızı-yeşil-kırmızı şık parçalar ile bezeli, özellikle siyah renkli kısa konçlu çizmeler ve kes ayakkabı haline gelmiş Guccissima deri ile şıklaşan evden eve taşımacılık makosenleri de beğeniye sunmaktadır.
Bikkembergs spor ve serbest zaman için düşünülmüş elbise çizgilerini tamamen yaşatan zevkteki deri çizme ve düz topuklu ayakkabılarla futbolu yeniden oluşturmaktadır.
Kuvvetli renklerden ve göze çarpan şık geometrik zeminin siyah ve beyaz renkler ile oluşturulduğu ve sandalet ve derby’nin Fransız modasının şıklığının ileri bir sentezini oluşturduğu Christian Dior için minimal ve rafine bir zevk. Kalitenin vazgeçilmez olduğu Santoni için klasik zevk ile hazırlanan makosenlerde eldeki en iyi evden eve nakliyat firmaları derinin seçimi ve detaylı olarak incelenmesi ile kendini ortaya koyan bir aşk vasıtası ifade bulmaktadır.
Erkek için marka ayakkabıların online satışına ayrılmış olan bu bölümde bir yandan 2014 Sonbahar-Kış koleksiyonuna ait tüm modeller satın alınabilirken, ıskontolu fiyatlar ile geniş bir ürün serisinin bulunabileceği Outlet bölümü de emrinize sunulmuştur.

kolumanlar
#2 Gönderildi : 27 Mart 2018 Salı 20:03:04(UTC)
kolumanlar

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 12.03.2014(UTC)
Mesajlar: 5
Konum: eski üsküdar cad. bülbülderesi sk.no:47/1

Evden eve nakliyat işinde önem arz eden birkaç unsur vardır. Bunlardan biri taşınacak eşyanın güvenli bir biçimde taşınması gereken yere ulaştırılmasıdır. Şirket politikamız olarak en değer verdiğimiz noktaların başında bu gelmektedir. Sizden aldığımız eşyları emanet olarak nitelendirip ona göre muamele yapmaktayız. Diğer bir önemli gördüğümüz nokta ise zaman kavramı. Biz müşterilemize verdiğimiz zaman dilimlerine uygun olarak nakliyat yapmaktayız. Çıkabilecek problemleri en aza indirerek sorunları ortadan kaldırıyoruz. Bunların dışında yaptımız taşıma türlerini şu şekilde sıralayabiliriz;Evden eve nakliyat,eşya depolama,ofis taşıma,şehirler arası nakliyat,parça eşya taşıma,maltepe nakliyat işlerini en iyi biçimde müşterilemiz için yapmaya çalışıyoruz.Şirket olarak değer verdiğimiz ilkeler doğrultusunda sizlere iyi hizmetler sunabilmek ve sunduğumuz hizmetleri yerinde saydırmak yerine geliştirmeye ve her zaman en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden iletişim adreslerimize ulaşabilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Nakli gerçekleşecek eşyalarınız; KOLUMANLAR Nakliyat ile güven içinde taşınmaktadır.

kolumanlar
#3 Gönderildi : 27 Mart 2018 Salı 20:07:49(UTC)
kolumanlar

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 12.03.2014(UTC)
Mesajlar: 5
Konum: eski üsküdar cad. bülbülderesi sk.no:47/1

Hızla gelişen teknolojiye her alanda ayak uyduran KOLUMANLAR ve ekibi bu zamana kadar araç filosunu genişleterek en son çıkan ambalaj malzemeleriyle sizlere en kaliteli hizmeti amaçlamıştır.Araç filomuza kattığımız büyük kamyonlarımız sayeside ; Türkiye geneli evden eve nakliyat hizmetlerinide sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Özellikle yaz aylarında tayin nedeniyle taşınmak zorunda kalan polis , asker, öğretmen , doktor , hakim , savcı ,öğrenci vb. müşterilerimize her çeşit kamyon , ambalaj malzemeleri ( içi kraft kağıtlı dışı kalın baloncuklu malzeme ) , özel yapım elbise kolileri , yine özel yapım karton koliler , bant , streçfilm ve işinde son derece uzman olan ekiplerimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.Son olarak TÜRKİYE geneli vermiş olduğumuz tam ev eşyası taşıma hizmetinin yanında , parça eşya taşıma hizmetinide sizlere sunmaktayız. Tek parça eşya taşımadan tutun da , bir kaç parça eşya taşıma hizmetlerimiz mevcuttur.

kolumanlar
#4 Gönderildi : 27 Mart 2018 Salı 20:26:45(UTC)
kolumanlar

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
Katılan: 12.03.2014(UTC)
Mesajlar: 5
Konum: eski üsküdar cad. bülbülderesi sk.no:47/1

Bir yerden bir yere taşınırken taşınacak olan eşyalar büyük bir dikkat ile paketlenmelidir. Taşınacak olan eşyanın türü ve ya ağırlığı önemli olmaksızın, taşınırken ve paketlenirken her daim en yüksek dikkat gösterilmelidir. Bu dikkati ve en uygun fiyatları ise Kolumanlar Nakliyat olarak biz sağlamaktayız. Bulunan birçok hizmetlerimiz içindeki seçeneklerden bir tanesi ise şehirlerarası nakliyattır.

Kolumanlar Nakliyat Farkı

Firmamızın taşımacılık sektöründe çalışan diğer firmalardan farklı olarak birinci planda tuttuğu şey müşteri memnuniyetidir. Bu memnuniyet bizim için maddiyattan çok daha önemli bir unsurdur. Kolumanlar Nakliyat olarak verdiğimiz farklı hizmetler ise şunlardır:

Evden eve
Ofisten ofise
Şehir içi
Şehirlerarası
Parça eşya taşıma
Bu hizmetleri sunarken de ilk dikkat ettiğimiz şey sizin değerli eşyalarınızın en hızlı ve güvenli şekilde taşınacağınız yerden alınıp, gideceği yere taşınmasıdır. Eşyalarınız taşınırken özellikle şehirlerarası nakliyat işlemleri sırasında eşyalarınız büyük zararlar görebilir hatta tamamı ile kırılabilirler. Bu yüzden de özellikle kırılgan eşyalarınız özel malzemeler ile güzelce sarılır, ardından ise sınıflandırılarak farklı varillere doldurulur. Eğer işinizi kendi ellerinizle yapıp, kutulama ve özellikle kırılgan eşyaların sarılma işlemlerini kendiniz yaparsanız, biz de sizin hazırlamış olduğunuz bu kolileri en hızlı ve sağlam şekilde araçlarımız içine yerleştiririz. Kolilemeli taşıma ve ya sadece taşıma, şehirler arası taşımacılık gibi farklı hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiler için ise firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Her Türlü Taşıma Hizmeti

Kolumanlar Nakliyat olarak hizmetlerimiz sadece şehirler arası nakliyat değil, şehir içi olarak da bulunmaktadır. Eğer şehir içinde ve ya şehir dışında bir ev, bir ofis taşımaktaysanız, ya da sadece olarak birkaç parça eşyanızı bir yerden bir yere taşımak istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih etmenizdeki en büyük sebep ise gün sonunda eşyalarınızı en hızlı ve güvenli şekilde teslim almanın mutluluğunu size bizim sağlayacak olmamız. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tuttuğumuz gibi, aynı zamanda hızı da en yüksek seviyelerde tutmaktayız. Fiyatlarımız ise hız ve müşteri memnuniyetimizin yanında oldukça aşağılarda. Yani size her türlü taşımacılık hizmetini en yüksek hızda sunarken, en aşağı fiyat tarifelerini uyguluyoruz. Firmamızın verdiği farklı hizmetler ve bunlarla ilgili her türlü bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu konudaki kullanıcılar
Guest
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.